comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Anderson Talisca'nın menajerinden transfer açıklaması

27 Mart 2018, Salı 16:30

Beşiktaş'ın Benfica'dan bonservisiyle birlikte almak istediği oyuncusu Anderson Talisca'nın menajeri Carlos Leite'den İtalyan medyasına açıklamalar geldi.

FutbolArena Detay - Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca ile ilgili transfer konusu belirsizliğini korurken oyuncunun menajeri Carlos Leite'den önemli açıklamalar geldi.


Talisca, Roma'ya mı gidecek?


Anderson Talisca'nın temsilcisi, Brezilya Milli Takımına seçilen oyuncusuyla ilgili olarak Roma ile herhangi bir görüşme yapmadığını belirtti. Talisca'nın menajeri Carlos Leite, LaRoma24.it'e verdiği demeçte, "Roma ve Monchi ile görüşmem olmadı. Talisca hakkında şu anda bir şey söyleyemem" ifadelerini kullandı.

Roma'nın sportif direktörü Monchi'nin Talisca'ya olan hayranlığını anlattığı ancak resmi bir transfer girişiminde bulunmadığı ifade edildi.
 

Anderson Talisca ve Brezilya Milli takımı haberleri


Beşiktaş'ta forma giyen yıldız futbolcu Anderson Talisca'nın Brezilya Milli takıma seçilmesinin ardından Brezilya Teknik Direktörü Tite, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Tite yaptığı açıklamada, "Hem Willian Jose, hem de Talisca bu takıma ciddi farklılıklar katacaktır. İkisi de yetenekli oyuncular ve farklı karakter, farklı yeteneklere sahipler." diye konuştu. 

ADRİANO'DAN TALİSCA'YA RİVALDO BENZETMESİ

Adriano Brezilya basınına Talisca hakkında yaptığı açıklamada, "Oyun karakteri olark Rivaldo'ya benziyor. Zaten yeteneğinden hiçbir şekilde şüphem yok. Sergilediği başarılı performansın ardından Brezilya Milli takımına seçilmeyi hak etti. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirir ve Brezilya Milli takımında başarılı olur." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.