comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Anderson Talisca, Beşiktaş'ın teklifini kabul etmedi

25 Mart 2018, Pazar 09:41

Beşiktaş yönetiminin Brezilyalı futbolcu Anderson Talisca'ya 3 milyon Euro'nun altında bir bedel sunduğu ancak Brezilyalı futbolcunun kabul etmediği iddia edildi.

FutbolArena - 2 sezondur Portekiz'in Benfica takımından Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen ve gösterdiği performans ile Brezilya Milli Takımı'na kadar yükselen Anderson Talisca'nın Beşiktaş'ın 3 milyon Euro'nun altında yaptığı yıllık maaş teklifini kabul etmediği belirtildi.


Beşiktaş'ta son dakika Anderson Talisca gelişmesi


Beşiktaş yönetimi Anderson Talisca transferi problemini çözmek için kolları sıvadı. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Brezilyalı futbolcuya 3 milyon Euro'nun altında bir maaş teklifi sunan siyah beyazlı yönetime red cevabı geldi. 24 yaşındaki futbolcunun, yıllık maaş konusunda bazı anlaşmazlıkları bulunuyor. 3 milyon euro yıllık maaş isteyen Talisca'nın bu rakamın aşağısına inmeyi kabul etmediği öne sürüldü.


Beşiktaş'ın da 3 milyon eurodan aşağı bir maaş vermeyi planladığı aktarıldı. Bu nedenle Talisca'nın Benfica'dan 21 milyon euroya alınma konusundaki pürüzün maaş konusu olduğu dile getirildi. Şu anda İngiltere'den Manchester United ve Liverpool'un yakın takibinde olan Talisca'ya buradaki kulüplerin ciddi yatırım yapma hedeflerinin olması da transfer durumundaki önemli bir diğer detay olarak ele alındı.


Anderson Talisca ve Brezilya Milli takımı haberleri


Beşiktaş'ta forma giyen yıldız futbolcu Anderson Talisca'nın Brezilya Milli takıma seçilmesinin ardından Brezilya Teknik Direktörü Tite, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Tite yaptığı açıklamada, "Hem Willian Jose, hem de Talisca bu takıma ciddi farklılıklar katacaktır. İkisi de yetenekli oyuncular ve farklı karakter, farklı yeteneklere sahipler." diye konuştu. 

ADRİANO'DAN TALİSCA'YA RİVALDO BENZETMESİ

Adriano Brezilya basınına Talisca hakkında yaptığı açıklamada, "Oyun karakteri olark Rivaldo'ya benziyor. Zaten yeteneğinden hiçbir şekilde şüphem yok. Sergilediği başarılı performansın ardından Brezilya Milli takımına seçilmeyi hak etti. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirir ve Brezilya Milli takımında başarılı olur." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.