comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Amaral'dan Beşiktaş günlerine: "Ayrılma nedenim Lucescu'ydu"

31 Mayıs 2020, Pazar 22:55
Amaral'dan Beşiktaş günlerine:

Beşiktaş taraftarlarının bir dönem büyük sevgisini kazanan Amaral, Lucescu'nun kendisine güvenmediği için siyah beyazlılardan ayrılmak zorunda kaldığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Amaral, ESPN Brasil'e siyah beyazlılarda geçirdiği günler hakkında konuştu. 

Amaral, Beşiktaş'ta daha uzun süre kalabileceğini fakat Lucescu'nun kendisine güvenmediğini ve bu nedenle takımdan ayrılmak zorunda kaldığını söyledi. 
O dönem Beşiktaş taraftarlarının da büyük sevgisini kazanan Amaral, siyah beyazlı taraftarları da çok sevdiğini söyledi. 

"BEŞİKTAŞ'TA DAHA UZUN SÜRE KALABİLİRDİM AMA LUCESCU İSTEMEDİ"

Kariyerimde asla çok yüksek paralar kazanmadım. Beşiktaş'ta 40 bin dolar kazanmıştım ve nakit ödediler. Lucescu benipek tutmuyordu ve takımdan ayrıldım. Biraz daha uzun süre Beşiktaş'ta kalabilirdim. Taraftarlar beni sevdi. Ben de Beşiktaş taraftarlarını çok sevdim. 

"BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN FIRSATTI"

Fiorentina ekonomik anlamda kötü durumdaydı ve Beşiktaş'tan teklif aldım. Bunun benim için bir fırsat olacağını düşündüm ama Lucescu bana güvenmedi. Başka bir oyuncu istedi. Bir maçta iyi oynmamama rağmen 15 dakika sonra beni oyundan aldı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)