comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Alvaro Negredo ve Ricardo Quaresma arasında gerginlik

23 Ocak 2018, Salı 09:27
Alvaro Negredo ve Ricardo Quaresma arasında gerginlik

Beşiktaş'ın 2 yıldızı Ricardo Quaresma ve Alvaro Negredo'nun Antalyaspor maçında bir gerginlik yaşadığı ve iki oyuncunun arasının bozuk olduğu öne sürüldü.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Antalyaspor maçının galibiyet sevinci yaşanırken Alvaro Negredo ile Ricardo Quaresma arasında yaşanan gerginlik iddiası moralleri bozdu.

Beşiktaş'ın Antalyaspor maçında oynadığı futbolla beklentileri çok da karşılayamayan Ricardo Quaresma ve Alvaro Negredo arasında bir gerginlik iddia ortaya atıldı. Bu iddia ise Negredo'nun maç boyunca Quaresma'da yeterli düzeyde orta ve pas alamaması olarak kayda geçti.


Negredo ve Quaresma'nın yaşadığı gerginlik


Fotomaç'ın haberine göre, maç boyunca toplam 53 kez takım arkadaşlarına pas atan Quaresma sadece 1 kez, o da orta sahadaki bir pozisyonda Negredo'ya pas verdi. Bir diğer iddiaya göre 2.1 milyon Euro garanti ücret alan Q7, Negredo'nun kendisinin iki katı kazanması nedeniyle sıkıntılı. Portekizli yıldız bu nedenle takım arkadaşına tavır almış durumda.
 

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma satılıyor mu?


QUARESMA İŞİ YOKUŞA SÜRÜYOR
Her ne kadar Quaresma tarafından tepkiyle karşılansa da Çin kulüpleri, Portekizli yıldızı kadrosuna katmak için yarışıyor. Çin'den bu oyuncu için en son Beşiktaş'a teklif edilen rakam 15 milyon euro. Quaresma'ya da sezonluk 7 milyon verilecek. Ancak ‘Daha önce para için Katar'a gittim, bir daha gitmem' diye direten Q7'nin ikna edilmesi gerekiyor. Beşiktaş yönetimi ise bu cazip teklifi değerlendirme düşüncesinde. Fakat Quaresma'nın kararı belirleyici olacak. Portekizli yıldızın şu an tavrı kalmaktan yana.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)