comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Alvaro Negredo için Çin'den 9 milyon Euro'luk transfer teklifi

17 Ocak 2018, Çarşamba 09:45
Alvaro Negredo için Çin'den 9 milyon Euro'luk transfer teklifi

Beşiktaş, Cenk Tosun'u Everton'a satıp kasasını doldururken şimdi de Alvaro Negredo için Çin'den gelen transfer teklifiyle karşı karşıya kaldı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Alvaro Negredo için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Deneyimli oyuncu için Çin'den 9 milyon Euro'luk bir teklif geldiği öne sürüldü. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Cenk Tosun'u Everton'a satan ve bu oyuncunun Larin ile doldurmasına karşın 1 golcü daha arayan Beşiktaş yönetiminin kapısı bu kez Alvaro Negredo için çalındı.


Beşiktaş, Negredo'yu Çin'e satacak mı?


Fotomaç'ın haberine göre, birçok oyuncusu için de teklif alan Beşiktaş'ta Alvaro Negredo'ya da kanca atıldı. İlk devrenin sonuna doğru performansını artıran İspanyol yıldıza Çin kulüplerinin ilgisi giderek büyüyor. Geçtiğimiz günlerde İspanyol golcü için 7 milyon Euro'luk teklif geldiği öne sürülmüştü. Alınan son bilgilere göre bu rakam 9 milyon Euro'ya yükselmiş durumda..
Ancak teknik heyetin bu transfere izin vermeyeceği ve Alvaro Negredo'ya ihtiyaç olacağı yönünde yönetime rapor verdiği belirtildi.
 

Negredo Beşiktaş'ta kaç gol attı?


Beşiktaş'ın bu sezon transfer ettiği Alvaro Negredo siyah beyazlı formayla ligde 17 maçta 4 gol attı, 1 asist yaptı. İspanyol forvet toplamda ise 26 maçta 10 gol ve 4 asistlik performans sergiledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)