comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ali Ece'nin 3'lüsü: Burak Yılmaz, Atiba Dorukhan

09 Şubat 2019, Cumartesi 22:27
Ali Ece'nin 3'lüsü: Burak Yılmaz, Atiba Dorukhan

Ali Ece, Beşiktaş - Bursaspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 21. haftasında sahasında Bursaspor'u 1-0 mağlup etti. Ali Ece, Tivibu Spor'da müsabakayı yorumladı. 

"NEGREDO'DAN SONRA NET SANTRFOR VURUŞU"
Burak'ın tek yapması gereken gol yapmak, ayaklarını kavuşturmak. Burak en iyi futbol oynuyor. Beşiktaş özelinde Negredo ayrıldıktan sonra dar açılardan net santrfor vuruşunu yapabilecek oyuncu yoktu. Bu yüzden Beşiktaş yarışta geriye düşmüştü. 

"BURAK YILMAZ'IN FARKI"

Negredo'dan farklı olarak Burak'ın topu rakipten sökerek yüksek tempolu topu taşıma anlamında Negredo'nun önündeydi. Öyle bir oyuncu yoktu Beşiktaş'ta. Golleri getiren, hazırlayan iyi bir oyun var Beşiktaş'ta. Geçen hafta sinyalleri vermişti. Bu hafta daha da uzun süreli iyi oynandı. 

"ATİBA VE DORUKHAN FARKI"

70'e kadar neredeyse pozisyon vermedi. Geçen hafta çok pozisyon veren takım bu hafta daha iyiydi savunmada. Atiba ile Dorukhan en büyük etkendi. Atiba 36 yaşına giriyor, 25 yaşında gibi oynadı. Dorukhan'ın pasları ve aldığı kademeler var. Top rakipteyken, topu aldıktan sonra ne yapacağına önceden karar veren bir oyuncu Dorukhan. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)