comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Alanyaspor'dan Vagner Love açıklaması! "Beşiktaş'la..."

26 Ocak 2018, Cuma 17:47
Alanyaspor'dan Vagner Love açıklaması!

Alanyaspor Kulübü bir süredir devam eden pazarlıkların neticesinde Vagner Love'un Beşiktaş'a transfer olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Vagner Love transferiyle ilgili Alanyaspor cephesinden açıklama var. Uzun süren pazarlıkların ardından anlaşma sağlanırken, Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor'un 2. Başkanı Kamil Köseoğlu açıklamalarda vulundu. 


Beşiktaş Vagner Love'u transfer etti mi?


Beşiktaş'ın bir süredir Alanyaspor ile yürüttüğü Vagner Love pazarlığında artık son aşamaya gelinirken, bu transferi Alanyaspor cephesi de doğruladı. Kulübün İkinci Başkanı Kamil Köseoğlu, Sözcü'ye konuşarak, Bizim için de, Beşiktaş için de hayırlı olsun. İyi bir transfer oldu bizim için de. Vagner Love'ın alacaklarından vazgeçtiği doğru. 900 bin euro alacağı vardı ondan vazgeçti." ifadelerini kullandı. 

Alanyaspor İkinci Başkanı Kamil Köseoğlu ayrıca“İmzaları attık, kulübe gönderdik. Bazı şeyleri Beşiktaş Kulübü açıklarsa daha iyi olur. İki tarafa da hayırlı olsun. Dünya yıldızı bir oyuncuyu Beşiktaş'a vermekten mutluluk duyuyoruz." diye konuştu. 
BEŞİKTAŞ, VAGNER LOVE İLE 2,5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

Kartal, Alanyaspor'un başarılı golcüsü ve geçmiş dönemde de bir çok kulübün radarında olan Vagner Love ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı. Alınan bilgilere göre Alanyaspor'a 3 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)