comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Alanyaspor'dan Beşiktaş ve Sergen Yalçın açıklaması! 'Fikret Orman ile konuştuk'

27 Mayıs 2019, Pazartesi 22:57
Alanyaspor'dan Beşiktaş ve Sergen Yalçın açıklaması! 'Fikret Orman ile konuştuk'

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, teknik direktör Sergen Yalçın hakkında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yaptığı görüşmeyi açıkladı.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yerel televizyon kanalı Dim Web TV'ye konuk oldu. Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Hasan Çavuşoğlu, Beşiktaş ile anılan Sergen Yalçın ve geleceği merak edilen Steven Caulker hakkında konuştu. Tarafrara Steven Caulker müjdesi veren Çavuşoğlu, aynı zamanda Sergen Yalçın için Fikret Orman ile yaptığı konuşmayı ilk kez açıkladı.
 

Beşiktaş, Sergen Yalçın'a teklif yaptı mı?


Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Steven Caulker için kendilerine gelen 1.5 milyon euroluk teklifi reddettiklerini ve oyuncunun sözleşmesinde yer alan 2 yıllık opsiyonu kullandıklarını açıkladı.

"BEŞİKTAŞ'IN SERGEN YALÇIN İLE İLGİLİ BİR DÜŞÜNCESİ YOK"
Ardından Alanyaspor teknik direktörü Sergen Yalçın hakkında Fikret Orman ile görüştüğünü söyleyen Hasan Çavuşoğlu, Beşiktaş'ın ilgi göstermediğini açıkladı.

Çavuşoğlu, "Beşiktaş maçında Fikret Orman'la konuştum. Sergen Yalçın'la ilgili bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Göksel Gümüşdağ ile Abdullah Avcı söylentisini de konuştum. Devam edeceklerini söyledi. Şartların ne getireceğini kimse bilemez." ifadelerini kullandı.

"GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR"

Sergen Yalçın'ın takımın başında kalmasını isteyen Çavuşoğlu, "Hocamızla bir görüşme yaptık. Görüşmelere devam edeceğiz. Biz devam etmek istiyoruz. Kendisi ve ekibi de burada kalmayı istiyor. Beşiktaş kulübü istese, Sergen hocam da gitmek istese biz buyur hocam deriz. Gün gelir yine birlikte çalışırız." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)