comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Al Nassr, Aboubakar transferini açıkladı! Beşiktaş'ta ayrılık

08 Haziran 2021, Salı 21:38
Al Nassr, Aboubakar transferini açıkladı! Beşiktaş'ta ayrılık

Suudi Arabistan temsilcisi Al Nassr, Vincent Aboubakar transferini resmen açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Suudi Arabistan ekibi Al Nassr, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Vincent Aboubakar'ın transfer edildiğini açıkladı. Aboubakar'ın taraftarları selamladığı video, kulübün resmi hesabından yayınlandı.

ABOUBAKAR'IN SÖZLEŞMESİ VE MAAŞI
Arabistan basınından Al Youm'un haberine göre Vincent Aboubakar'ın Al Nassr ile yaptığı sözleşmesinin detayları belli oldu. 3 yıllık sözleşmeye imza atan Vincent Aboubakar, yıllık 6 milyon euro maaşın yanı sıra başarı ve performans bonusları kazanacak.

NELER OLMUŞTU?

Al Nassr yöneticisi Fahad Al Saif'in kalp emojileriyle yaptığı Aboubakar paylaşımı taraftarları heyecanlandırdı. Fahad Al Saif daha sonra yaptığı bu paylaşımı alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

Fahad Al Saif yaptığı açıklamada, "Sevgili Al Nassr taraftarları, bu paylaşım Aboubakar hakkında sık sık çıkan haberlerden dolayı yapılmıştır. Kulübün transfer ve diğer tüm haberleriyle ilgili her türlü gelişme kulübün sosyal medya kaynakları üzerinden yapılmaktadır. Selamlar, saygılar." 

Hatırlanacağı üzere Suudi Arabistan basınında bir süredir Al Nassr'ın Aboubakar'ı transfer etmek için oyuncuya teklif yaptığı haberleri kamuoyunda sıkça konuşuluyordu. 

SUUDI ARABİSTAN BASINI: "AL NASSR ABOUBAKAR İLE ANLAŞTI"

Suudi Arabistan basınında Al Youm gazetesi başta olmak üzere tüm medya kanaları, Al Nassr'ın Talisca'ya sponsor olan Kraliyet ailesinden Prens Halid bin Fahd'ın desteğiyle Aboubakar transferini de bitirdiğini yazmıştı.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!