comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aitor Cantalapiedra karar aşamasında! Beşiktaş, Trabzon, Sivasspor

27 Mayıs 2020, Çarşamba 21:47
Aitor Cantalapiedra karar aşamasında! Beşiktaş, Trabzon, Sivasspor

Twente'den ayrılacak olan Aitor Cantalapiedra geleceğiyle ilgili olarak gelen teklifleri değerlendiriyor. Beşiktaş, Sivasspor ve Trabzonspor da isteyen takımlar arasında. 

FutbolArena Dış Haberler - Twente ile sözleşmesi sona eren Aitor Cantalapiedra karar aşamasında. Türkiye'de Beşiktaş dışında Trabzonspor ve Sivasspor'un da ilgisi olduğu öğrenilen 24 yaşındaki futbolcunun İspanya'ya dönme ihtimali de bulunuyor. 

Twente'de bu sezon ligde oyadığı 21 maçta 7 gol atan ve 6 asist yapan Aitor Cantalapiedra, Panathinaikos ile Zaragoza'nın da radarında. Hollanda'da liglerin iptal edilmesiyle ilgili olarak bu kararın acele olduğunu söyleyen 24 yaşındaki futbolcu "Ligler için çok hızlı karar verildi." dedi. 
Twente ile sözleşmesini yenilemeyecek olan Aitor Cantalapiedra'nın İspanya'ya dönme isteğine rağmen Türkiye'den olan ilginin de kendisi açısından cazip olabileceği kaydedildi. 
 

Aitor Cantalapiedra kimdir?


Aitor Cantalapiedra  24 yaşında ve hücumda sağ kanatta forma giyiyor. Aitor Cantalapiedra  bu sezon Twente formasıyla tüm kulvarlrada oynadığı 22 maçta 8 gol, 7 asistlik performans sergiledi. Barcelona altyapısında top koşturduktan sonra uzun yıllar İspanya'da kalan Aitor Cantalapiedra, 2018'de Twente'ye transfer olmuştu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)