comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den yabancı oyuncu açıklaması: 'Birkaç talep geldi'

22 Mart 2020, Pazar 13:39
Ahmet Nur Çebi'den yabancı oyuncu açıklaması: 'Birkaç talep geldi'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yabancı oyuncular hakkında alınan tedbirler hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Türkiye'deki koronavirüs salgını nedeniyle herkese evde kalma çağrısında bulundu. A Spor'a konuşan Ahmet Nur Çebi, bazı yabancı oyunculardan ülke dışına gitme konusunda talep geldiğini söyledi.
 

Beşiktaş'ta yurt dışına giden futbolcu var mı?


Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi açıklamalarında "Evde kalmamız lazım. Devletin kararlarına uymamız lazım. Umursamaz tavırlar sergilersek bu virüs bizim için büyük sorun olur. Biz kulüp olarak 65 yaş üstü üyelerimizle iletişim halindeyiz. Gençlerden yardım almalarını sağlıyoruz. İnsan sağlığından daha önemli bir şey yok." ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLARINI ÖZLEYENLER VAR"
Koronavirüs tedbirlerine dikkat çeken Ahmet Nur Çebi, "Bütün kulüplerde, virüslerden evvel geçmiş yönetimler kulüpleri öyle zararlara soktular ki, bir kerede virüsten zarar ederiz, sorun değil. Şu anda alınmış ekonomik bir tedbir yok. Önceliğimiz insan sağlığı. Yabancı futbolcuların ülke dışına çıkmasına izin vermiyoruz. Birkaç talep geldi ancak karantina onlar için de geçerli. Çocuklarını özleyenler var. Gitmelerinin kendileri ve çocukları için riskli olacağını söylüyoruz. Gönüllerini alıp, durumu yönetmeye çalışıyoruz." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)