comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den transfer itirafı! Weghorst, Cenk Tosun, Rıdvan Yılmaz

16 Haziran 2022, Perşembe 13:13
Ahmet Nur Çebi'den transfer itirafı! Weghorst, Cenk Tosun, Rıdvan Yılmaz

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF Genel Kurulu sonrasında gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. beIN Sports ve A Spor'a açıklamalarda bulunan Çebi, Weghrost konusunda görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

"CENK TOSUN İYİ BİR BEŞİKTAŞLI"
beIN Sports'a konuşan Çebi, "Cenk Tosun'a her zaman kapımız açık. Öncelik hakkı olan bir oyuncu. Fakat şartlar önemli. Kulübün ekonomisinin taşıyabileceği bir sözleşme yapmamız lazım. O da iyi bir Beşiktaşlı. Bizimle olmayı arzu edecektir. Rıdvan'ın transferiyle ilgili nete doğru geldik ama bitmedi. Ufak tefek konular kaldı ama onlar benim için önemli. Ersin için de teklif var. İstediğimiz şartlar olursa onun da önünü açacağız." dedi.

"WEGHORST BAŞKA KULÜPLERLE DE GÖRÜŞÜYOR"

A Spor'a da konuşan Çebi, "Weghorst birkaç gün daha süre istedi. Anladığım kadarıyla başka kulüplerle de görüşüyorlar. Biz de başka futbolcularla görüşüyoruz. Hayat böyle bir şey. Rıdvan transferinde ödeme planında henüz anlaşamadık. Yaklaşık 6,5 M€ Beşiktaş kasasına girecek. 4 M€ %100, 6 M€ %99, 6,5 M€ %90 kasamıza girecek. Ayrıca %20 bir sonraki satışından gelir elde edeceğiz." ifadelerini kullandı.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!