comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den transfer itirafı! 'Risk almayacağız'

15 Ocak 2020, Çarşamba 13:51
Ahmet Nur Çebi'den transfer itirafı! 'Risk almayacağız'

Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de katılımıyla TAB Gıda (Burger King) ile sponsorluk anlaşması imzalandı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Süper Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklar devam ederken yönetim sponsorluk anlaşması imzaladı. Siyah beyazlı kulüp, TAB Gıda (Burger King) ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, imza töreninin ardından gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

TAB GIDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERHAN KURDOĞLU: "FENERBAHÇE İLE YAPTIĞIMIZ ANLAŞMANIN AYNISI"
"Fenerbahçe ile yaptığımız anlaşmanın aynısını Beşiktaş ile imzaldık. Türkiye'de senelik 400 milyon müşterimiz var. İnşallah bunların birçoğu taraftarı olduğu takıma destek vererek alışveriş yapar."

AHMET NUR ÇEBİ'NİN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALARI

"Transfer konusunun aslında gündemde olmaması gerekiyor. TFF'nin lisanslama bölümünden konulmuş olan sınırlamalar sadece Beşiktaş'ı değil diğer takımları da ilgilendiriyor. Maalesef transfer yapabilecek konuma gelemiyoruz. TFF bu konuda taviz vermeyeceğini söylüyor. Yüzde 30'u 40'a çıkarmak ve indirmek TFF'nin elindedir, buna bir şey demiyorum. Fakat hakkımız olan faiz indiriminin bize yansıtılmasını istiyoruz. Israrla bu konuyu savunuyoruz ama ben Beşiktaş'ın ceza almasını riske edecek bir işe girmek istemiyorum. Biz burayı toparlamaya geldik. Beşiktaş'a zarar verecek bir riski almayacağız."

"GUILHERME İLE GÖRÜŞMEDİK"

"Guilherme ile görüşmemiz olmadı. Menajerler bu dönemde çok aktif oluyorlar. Kendileri gelip bu futbolcunun gelebileceğini söyledi. Şartlarını sorduk ve pozitif cevap vermememize rağmen kamuoyunda bunun yer almasını doğru bulmuyorum. TFF'nin hakkımızı vermesi halinde transfer için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.""OYUNCULARIMIZ İÇİN GELEN TEKLİF YOK"

"Son çıkan vergi yasasında yapılacak herhangi bir değişiklikte yeni kanunun geçerli olacağı yazıyor. Yapacağımız en ufak değişiklikte bile dikkatli olmak zorundayız. Oyuncu satışı konusunda futbolcularımızdan ayrılmayla ilgili gelen bir talep veya başka kulüplerden gelen teklif yok."

Çağdaş Sevinç (FutbolArena) : "Beşiktaş'ın faizle ilgili talebi Tahkim'den döndü. Limiti artırmak için başka yöntemlere başvuracak mısınız yoksa transfer defteri kapandı mı?"

Ahmet Nur Çebi: "Biz büyük bir camiayı temsil ediyoruz. Camiamızı zan altında bırakacak hiçbir hile hurdaya başvurmayacağız. Acı bizimse birlikte paylaşacağız."

"HASIC İLE SÖZLEŞME YAPILMASA DAHA HAYIRLI OLURDU"

"100 bin euro maaş alan futbolcu için 2 milyon euroluk imza hakkı bize mantıklı gelmiyor. Hasic ile sözleşmenin yapılmaması daha hayırlı olurdu ama artık yapılmış. Bunu çözmek için uğraşıyoruz."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)