comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Talisca ve Aboubakar açıklaması

01 Aralık 2022, Perşembe 20:05
Ahmet Nur Çebi'den Talisca ve Aboubakar açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş ile başarılı olacaklarını söyleyen Ahmet Nur Çebi, yabancı sınırının ise maliyet anlamında kendilerine pahalıya patladığını ve Türk futboluna zarar verdiğini söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'da Fırat Güner ve Fatih Doğan'ın konuğu oldu. 

Ahmet Nur Çebi gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. 
"VALERIEN ISMAEL BASINDA ÇOK FAZLA DEMOTİVE EDİLDİ"

"Sosyal medyada Valerien Ismael aşırı derecede yargılandı. Sürekli olumsuz yorumlar yapıldı. Hocayı da demotive etti. Hatayspor maçı dönüşünde Beşiktaş'a zarar vermek istemiyorum dedi. Her şerde bir hayır vardır. Üzüldük. Ancak sonrasında Şenol Güneş gibi bir değerimizle bir araya geldik. Başka takımın hocalarına yapılmayan eziyetler ne hikmetse Valerien Ismael'e yapıldı." 

"SOSYAL MEDYA TROLLERİ"

Sosyal medyanın varlığı iyi bir şey. Anca bir şey iyi kullanılıyorsa değeri var. Oturduğun yerden sallamak biraz haksızlık oluyor. Buradan sesleniyorum. Troll arkadaşlar hiç böyle şey yapmasınlar. İsimlerini yazsınlar ve ne söyleyeceklerse direkt, net söylesinler. 

"TRASNFERDE %100 BAŞARILI OLAMAZSINIZ"

Transferde %100 başarılı olamazsınız. İşte geçen sene Alex Teixeira örneğin. Bazen tutmuyor. Batshuayi işte. Geçen sene vura vura direkleri vurdu. Fenerbahçe'de bu sezon şansı yaver gitti. Keşke bizde gitseydi.

"YABANCI SAYISIYLA İLGİLİ TAVRIM NET"

Yabancı sayısıyla ilgili tavrım net. Bırakın alabilelim. Gerekiyorsa TFF ceza kessin. Bunu fona koysun. Fondan parayı alıp yerli oynatanlara versin. Kabul görmedi. 9+2 yapalım dedik. Kabul görmedi. Yabancı sayısında sınırlı davranmaları bize pahalıya patladı. Siz Avrupa'da Avrupalı ile mücadele etmek istiyorsunuz fakat Türk futbolcunuza Avrupalı futbolcuyla rekabet etme hırsını azalttı. 7+4 hatta 6+5 yapsınlar." 

"TALISCA VE ABOUBAKAR GÜNDEMDE YOK"

Talisca'nın gelme ihtimali yok. Böyle bir çalışma yok. Aboubakar gündemimizde yok. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak ve kupayı kazanmak benim hedefim. Allah nasip eder, etmez. Şenol hoca ile bunu gerçekleştirebileceğimize inanıyorum."

"TARAFTAR BİZE İNANSIN"

Daha çok maç var. Belli olan hiçbir şey yok. Geriden gelerek şampiyonluğu alırız. Taraftara mesajım bu. Stada gelsinler. Futbolcularını desteklesinler. Hata olunca futbolcuları demotive edecek tezahüratlar yapmasınlar."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!