comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den seyircisiz oynanma kararı hakkında!

12 Mart 2020, Perşembe 21:23
Ahmet Nur Çebi'den seyircisiz oynanma kararı hakkında!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray-Beşiktaş derbisi ve aynı zamanda Türkiye'de spor müsabakalarının Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın tüm kulüp başkanlarına yönelttiği davet üzerine Kopenhag maçını izlemek üzere stada geldi ve basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Ahmet Nur Çebi, Medipol Başakşehir - Kopenhag maçıyla ilgili olarak, ""Sayın Göksel Gümüşdağ ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Birlik, beraberlik adına bu akşamki maçı birlikte izlememizi önerdiler. Davetleri için teşekkürler. Söz konusu rekabet yurt dışındaysa bizim için her Türk takımı önemlidir. Başakşehir'in ülke puanına katkısı önemli ve umarım zor günler geçirdiğimiz bu dönemde Başakşehir güzel bir sonuç alarak Türk milletini mutlu eder." ifadelerini kullandı. 
MAÇLARIN SEYİRCİSİZ OYNANMA KARARI HAKKINDA

Ahmet Nur Çebi, Süper Lig maçlarının seyircisiz oynanma kararıyla ilgili olarak ise, "“Çok yeni öğrendim. Ankara'dan geliyordum, yoldaydım. Söz konusu sağlıksa, gerisi hikaye. Ona söyleyecek bir şeyimiz olamaz. Devlet büyükleri böyle bir tedbir almışlardır, biz o tedbire uymakla mükellefiz. Muhakkak ki her şeyi düşünerek yapıyorlar. Bundan şüphemiz yok, biz de destek olmak zorundayız. Karşı gelmek doğru olmaz." ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)