comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Şenol Güneş ve Gedson açıklaması

04 Şubat 2022, Cuma 11:46
Ahmet Nur Çebi'den Şenol Güneş ve Gedson açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şenol Güneş'in takımın başına getirileceği iddialarına yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş'in yeni sezonda takımın başına getirileceği iddialarına yanıt veren Çebi, "Şenol Güneş'i severiz, Beşiktaş'a ve Türk futboluna hizmetler verdi. Fakat benim teknik direktörüm Önder Karaveli'dir. Bitti" ifadelerini kullandı.

"BENİM HOCAM ÖNDER KARAVELİ'DİR"
"Şenol Güneş'i severiz, Beşiktaş'a ve Türk futboluna hizmetler verdi. Fakat benim teknik direktörüm Önder Karaveli'dir. Bitti. Önder Karaveli ile yola devam edeceğimizi söyledik. Hocamızı seviyoruz ve mutluyuz. Şu ana kadar da başarılı sonuçlar aldı. Önder Karaveli bizim hocamızdır. Başka isimlerin konuşulmasını doğru bulmuyorum."

"GEDSON'U GEÇEN SEZONDAN BU YANA İSTİYORUZ"

"Gedson planlarımız arasında olan bir futbolcuydu. Biz geçen seneden beri bu transferi yapmayı planlıyorduk. Bugün şartlarımız yerine geldi. Başka bir takımın ilgilenmesi sonucu aldığımız bir futbolcu değil. Gedson, Galatasaray'ın önceliği olmayabilir ama bizim için önemliydi. Galatasaray ve Beşiktaş sahada rekabet içerisindedir, transferde değil. Gedson transferi ne Beşiktaş'ı yukarı çeker, ne de Galatasaray'ı aşağı çeker."

"KADRO DIŞI KALAN OYUNCULARI ANLAYAMIYORUM"

"Kadro dışı kalan arkadaşlarımız maalesef ayrılmak istemiyor. Bu nasıl bir meslek anlayışıdır anlayamıyorum. Yan sahada koşu yapıyorlar. Bu kafayla Beşiktaş'a hizmet etme düşünceleri olmadığını görüyoruz. Gelen tekliflere olumsuz yanıt veriyorlar. Uygun şartlarda anlaşabildiğimiz oyuncular olursa transferlerimiz devam edecektir. Fakat devre arası için başka transfer düşüncemiz yok. Takımımıza, oyuncularımıza güveniyoruz."

"ŞAMPİYONLUK HİSSİNİ TAŞIMAYA DEVAM EDİYORUM"

"Ben hala şampiyon olacağımız hissi ve amacını taşımaya devam ediyorum. Bu nedenle taraftarlarımızın da desteklerini esirgememelerini istiyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!