comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den şampiyonluk sözleri! "Bize güvensinler"

27 Nisan 2021, Salı 10:34
Ahmet Nur Çebi'den şampiyonluk sözleri!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sözcü Gazetesi'nden Ali Aydın'a özel açıklamalarda bulundu. Çebi, şampiyonlukla ilgili taraftarlara mesaj verirken, "Bize güvensinler" dedi.

"GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKIN"
"Taraftarımız bize inansın, sabırlı olsunlar. Her konuda Beşiktaş olarak mücadelemizi veriyoruz. Bazı mücadeleler gürültülü, bazıları sessizce verilir. Güzel günler çok yakın."

"BÜTÜN KUPALARA TALİBİZ"

"Yönetici arkadaşlarım, hocamız, teknik heyet, oyuncularımız hepsi fedakârca mücadele ediyorlar. Savaşanlar ve bırakmayanlar kazanacak. Geçen hafta da söyledim. Bu takım 13'üncüyken de söyledim. Benim şampiyonluğa inancım hep tamdı. Allah'ın izniyle ipi göğüsleyeceğiz. İki kupayı da istiyoruz sonrasında Süper Kupa'yı da… Beşiktaş, olduğu yerde bütün kupalara taliptir."

"POPÜLİST OLMAYACAĞIZ"

"Popülist olmadan yürüdük ve öyle yürüyeceğiz; bugün de yarın da… Beşiktaş'ın her kuruşu çok önemli. Bir yandan borç yükünü azaltmak bir yandan da başarıya koşmak… Beşiktaş büyük bir camia, üstesinden gelmek için sabah akşam çalışıyoruz. Politikamız, hedeflerimizden şaşmadan, aynı kararlılıkla devam edecek."

"ATAMALARA DİKKAT EDİLSİN"

"En ufak hatayı kabul edecek durumda değiliz. Hakem atamalarının sağlıklı olmasını ve MHK'den lig bitiminde şaibeli olduğu iması yapılamayacak atamaların olması hususunda dikkat edilmesini istiyoruz. Polemiklere yol açacak atamalar yapılmasın."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"