comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Murat Sancak'a sert tepki

16 Şubat 2022, Çarşamba 16:04
Ahmet Nur Çebi'den Murat Sancak'a sert tepki

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi, "Murat Sancak'ın elinde FETÖ ile ilgili ne belge varsa savcılığa gitsin. Sayın Başkan hızını alamıyor, şov yapıyor. Şenol Güneş ile ilgili açıklama yapıyor. Ben Murat Sancak'a böyle bir görev verdiğimi hatırlamıyorum" ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ BÜYÜK LOKMADIR"
"Adana'da onların tabiriyle güneşe kurşun sıkılan sıcakta, hazırlık maçı için takımımızı Adana'ya gönderdik. Aramızda ilişkilerimiz gayet iyiyken ne oldu da bu duruma gelindi? Beşiktaş kendilerine ne zarar verdi? Beşiktaş büyük lokmadır. Ersin'in kafasına demir para atıldı. Bunu hangi taraftar, hangi mantıkla yapabiliyor? Sanki bir şeyler kurgulanmış gibi ama ne olduğunu bilmiyorum."

"ELİNİZDEKİ BİLGİLERİ SAVCILIĞA İLETİN"

"Sayın Başkan tribünde bir anda televizyonu alıp fırlattı. Adanalılar nazik ve misafirperver insanlardır. Devlet büyüklerinin olduğu yerde önümüzde televizyon fırlatılıyor. Bizim bu şekilde en ufak nezaketsizliğimiz olmadı. Hakemlerle ilgili elinizde deliller varsa lütfen savcılığa gidin. Elinizdeki bilgi ve belgeleri savcılığa iletin."

"ŞENOL GÜNEŞ İÇİN NOKTAYI KOYDUK"

"Sezon başından beri biz hakemlerle ilgili eleştiri yaparken, Sayın Murat Sancak'ın ağzını hiç açmaması ve bizim maçtan sonra konuşması düşündürücüdür. 20-25 maç sonra ne oldu da hak aramaya başladınız? Murat Sancak'ın elinde FETÖ ile ilgili ne belge varsa savcılığa gitsin. Sayın Başkan hızını alamıyor, şov yapıyor. Şenol Güneş ile ilgili açıklama yapıyor. Ben Murat Sancak'a böyle bir görev verdiğimi hatırlamıyorum. Beşiktaş'ı ilgilendiren bir konu hakkında, Adana Demirspor Başkanının açıklama yapması hoş olmamıştır. Üstelik yalan bir haber. Biz Şenol Güneş hocamızla ilgili nokta koyduk. Murat Sancak bunu neden yaptığını açıklaması lazım."

"ÖNDER HOCAMLA DEVAM EDECEĞİM"

"Ben Beşiktaşlılara yalan söylemeyeceğim dedim. Şenol Güneş ile ilgili bırakın anlaşmayı, bir kelime bile konuşulmadı. Benim hocam var. Ve ben hocamla yola devam edeceğim. Hocama güvenim sonsuz. Hocamla ilgili artık hiç kimsenin bir kelime bile etmesine müsaade etmeyeceğim! Bugün için gündemimde Şenol Hoca yok. Burak Yılmaz ile ilgili bir tasarrufumuz yok. Cenk Tosun ile sezon sonunda konuşacağız. İstanbul'da oynamak isterse onu kucaklarız. Giderken de kendisine söyledim. Tekrar gelmesini isterim."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!