comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Ghezzal açıklaması: 'Henüz çözemedik'

08 Temmuz 2021, Perşembe 20:55
Ahmet Nur Çebi'den Ghezzal açıklaması: 'Henüz çözemedik'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rachid Ghezzal transferiyle ilgili kısa bir açıklamada bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kulüpler Birliği Vakfı'nın genel kurulundan sonra Rachid Ghezzal ve Leicester City ile devam eden transfer görüşmeleri hakkında açıklama yaptı.

"LEICESTER İLE HENÜZ ANLAŞMA SAĞLAMAYAMADIK"
NTV'nin haberine göre Ahmet Nur Çebi, Ghezzal konusunda Leicester City ile henüz el sıkışamadıklarını söyledi.

"Rachid Ghezzal konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Menajeri ile görüşme halindeyiz. Ghezzal'ın kendisi ve menajeri ile yaptığımız görüşmeler olumlu devam ediyor. Ancak Leicester City ile henüz anlaşma sağlayamadık, kulübüyle olan durumu daha çözemedik. Ghezzal'ı kadromuzda tutmak istiyoruz. Görüşmelerimiz bir süre daha devam edecek."

GHEZZAL TRANSFERİNDE SON DURUM

Öte yandan TRT Spor'da son duruma aktaran Fırat Günayer'in haberine göre Beşiktaş ile Ghezzal arasındaki pazarlıklar olumlu ilerliyor:

"Ghezzal'ın menajeri pazarlığı 3,5 milyon euro'dan açtı. Beşiktaş bonuslarla beraber 2,5 milyon euro'ya kadar geldi. Başkan, oyuncunun istediğine yakın olan parayı bonuslarla kapatmaya çalışıyor. Pazarlıklar olumlu yönde ilerliyor. Beşiktaş için Ghezzal kısmı çok uzamayacak gibi görünüyor. Leicester City'nin bonservis talebi ise garip bir istek. 10 milyon euro belirlemişler. Pazarlıklar tam oturmadı. Yavaş yavaş inecektir. Kulübü ikna etmek biraz daha uzun sürebilir."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!