comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Burak Elmas'a Ghezzal tepkisi! Teixeira...

28 Temmuz 2021, Çarşamba 17:37
Ahmet Nur Çebi'den Burak Elmas'a Ghezzal tepkisi! Teixeira...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın Rachid Ghezzal transferi hakkındaki açıklamalarına tepki gösterdi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor'a transfer açıklamalarında bulundu. Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan gelen "Rachid Ghezzal'ın bence yaşı gereği son kontratı. Dolayısıyla primleriyle birlikte o masadaki rakam 3.8 milyon euro civarında. 1-2 aylık takdir için Galatasaray'ın geleceğini ciddi şekilde negatif etkileyecek büyük yükle herhangi bir transfer yapmama kararı aldık." açıklamasına yanıt veren Ahmet Nur Çebi, tepkili ifadeler kullandı.

"GHEZZAL'I ALINCA BEŞİKTAŞ'I SIKINTIYA MI SOKACAĞIM?"
"Biz şimdi Ghezzal'ı alırsak Beşiktaş'ı tehlikeye mi sokacağız? Bu konuda en hassas olan benim. Burak Elmas'ın kendine göre bir açıklaması olmuş. Saygı duyuyorum. Burak Elmas'ı sevip sayıyorum, değer de veriyorum. Geçenlerde bir ifadesini okudum. Centilmenlik iki taraflı olur demiş. Hayır, centilmenlik tek taraflı olur. Karşı taraf hata yapıyorsa, sen de yapmak zorunda değilsin. Kaldı ki biz, centilmenliğin en kralını yaptık. Hiçbir futbolcumuzun başkasıyla ilişkisine müdahale bile etmedik. Bir başka takıma ait futbolcuyla da görüşmedik."

"ROSIER VE GHEZZAL İLE BELLİ BİR NOKTAYA GELDİK"

"Eski kadroyu bozmamaya çalışıyorum. Bu senenin favorisi yine Beşiktaş'tır. Hem Rosier hem de Ghezzal ile ilgili bir noktaya gelindi ama son imzalar önemli."

Sercan Dikme'nin "Ghezzal konusunda ilk yapılan teklifin üstüne bir teklif yapmadığınız konuşuluyor. Doğru mudur?" sorusunu yanıtlayan Ahmet Nur Çebi, "Doğrudur, yerimizde duruyoruz." dedi.

"ALEX TEIXEIRA'DA GİTGELLER YAŞANIYOR"

"Alex Teixeira konusunda gitgeller yaşanıyor.  Orada Rosier ve Ghezzal kadar mesafe almış değiliz. Futbolcular haklı olarak gezerek en iyi ücreti almaya çalışıyor. Biz de en azını vermeye çalışıyoruz. Menfaatler buluştuğunda imzalar atılabiliyor."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!