comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den basına: 'İstesem 10 futbolcu alırım ama...'

09 Eylül 2020, Çarşamba 21:09
Ahmet Nur Çebi'den basına: 'İstesem 10 futbolcu alırım ama...'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi iddialı konuştu ve "Bu senenin şampiyonu Beşiktaş" olacak dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transfer gündemiyle ilgili TRT Spor'a konuştu. 

"HOCAMIZLA ARAMIZDA SORUN VAR DİYE ALGI YARATILIYOR"
Hocamızın açıklamalarını dinledim. Söylemek istediği şeyler çok net. Geçen seneki takımımız yeterli demek değil istedi. Diğer takımlar bu hususta biraz daha ön planda olduğunu ifade etmiş. Gazetelere bakıyorsunuz, şu şu takımlar bizden daha iyi algı yapılıyor. Hocamız önceki sene için söylüyor. Bazı yorumcular santrfor almadık, hoca bundan şikayetçi gibi algı yaratıyor. 

"İSTESEM 10 FUTBOLCU TRANSFER EDERİM AMA LİSANS ÇIKARAMADIKTAN SONRA NE ANLAMI VAR?"

TFF lisans yönetimini ben çıkarmadım. Sevgili futbolcularımızın kontratlarını biz yapmadık. Bunlar yapılmış, önümüzde duruyor. Biz bunlara rağmen olayı yönetmeye çalışıyoruz. Sanki TFF lisans yönetmeliğinde sorun varmış gibi davranılmıyor. Ben yarın 10 futbolcu transfer edebilirim. Ancak lisansını çıkaramadığınız takdirde ne anlamı var?  Ben geçen sefer de söyledim. Beşiktaş'a zarar verecek transfer yapmama gayreti içinde olacağım. Ben yapmadığım transferlerin hesabını verebilirim. Ancak yapıp da Beşiktaş'ın çöpe atılan paraların hesabını veremem. 

"ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ OLACAK"

Beşiktaş'ın hocasının, yönetiminin, başkanının birbiriyle hiçbir sorunu yok. Bu senenin şampiyonu Beşiktaş olacak. İnanmayanlar var ama ben inanıyorum. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!