comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Ali Koç'a yanıt: 'Algıyı kendileri yapıyor'

06 Ekim 2021, Çarşamba 21:00
Ahmet Nur Çebi'den Ali Koç'a yanıt: 'Algıyı kendileri yapıyor'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'd soruları yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'da Fırat Güneyer'in sunduğu programa konuk oldu. 

AHMET NUR ÇEBİ'NİN AÇIKLAMALARI
"Ben ümitliyim. Maalesef sakatlarımız olmasa Ajax maçında belki de çok daha iyi sonuçla gelmiş olacaktık. Sakatlarımızın dönmesiyle birlikte Şampiyonlar Ligi'nde de inşallah başarıyı yakalayacağız.

"SAKATLIKLARIMIZIN %60 %70'İ DARBEYE BAĞLI"

Darbeye bağlı sakatlıklarımızın %60, %70'ini oluşturuyor. Darbeye maruz kalarak verilen sakatlıkların karşılığındaki kartları kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Onun dışındakilerin tek bir sebebi yok. Bu sakatlıkları zemine bağlamak doğru değil. Bunların içinde her şey olabilir. Sonuçta rakip takım oyuncularında da herhangi bir sakatlık yaşanmadı ama biz varmış gibi her konuda tedbirlerimizi alıyoruz. 

"ALİ KOÇ'A YANIT"

Bir spor kulübü başkanı maç çıkışında bizim algı yarattığımızı söylüyor. Eğer biz algı yaratsaydık Sivasspor maçı öncesi yaratırdık. Bir şey varsa hep birlikte görelim dedik. O günkü söylenenleri kınıyorum. Galiba kendileri algı yaratmaya çalışıyor

Ahmet Nur Çebi, Galatasaray'ın hakemlerin veri tablosuna ilişkin uygulamasıyla gelen soruya, ""Algıdan bahsediliyor. Algının ta kendisi. TFF'nin yapacağı işi kulübün yapmasına gerek yok. Tabi sebeplerini biliyorum." dedi. 

"PJANIC TRANSFERİ"

10 milyon euro maaş alan bir futbolcuyu 4'te 1 fiyatına Türkiye'ye getirmek başarıydı. Biz genç Can'ı da kazandırdık. Ben Can'ı da çok önemsiyorum.Galatasaray'la bu sezon transferde kasıt olmayan, doğal olan tatlı bir rekabet yaşadık. Gedson'u hocamız da çok istiyordu. Görüşmeler devam ederken bir şarkı vardır ya 'Ansızın Pjanic çıktı' ortaya. 

"BAŞKAN ADAYI ÇIKMAZSA ÜZÜLÜRÜM"

Başkan adayları tabii ki olacak. Burası Beşiktaş. Olmazsa üzülürüm. Çok değerli bir koltuk. Buraya hizmet etmek herkesin hakkı. Hepsi çıkacak. Temennim şu, gerçekten Beşiktaş'ı sevenlerin, çalışkan olanların ve becerili olanların göreve talip olmasını temenni ederim.

"DOSTLUK ANLAŞMASINI DESTEKLERİZ"

"Galatasaray - Fenerbahçe dostluk anlaşmasını destekleriz. Zaten Ali Koç'un Kasımpaşa maçından sonra bizi hedef alması, Rize - Galatasaray maçı sonrası konuşmaması dostluğun sinyalini veriyordu. Hayırlı olsun. Galatasaray - Fenerbahçe dostluk anlaşması inşallah ilk yapacakları maçtan sonra da devam eder. Bizim böyle bir sorunumuz yok. Her kulüple dostluk ilişkimiz var zaten. Devam etmesini arzu ederiz."

Sayfa güncellenecek.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!