comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Ajax açıklaması

28 Eylül 2021, Salı 15:10
Ahmet Nur Çebi'den Ajax açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Ajax ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Amet Nur Çebi, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇOK FARKLI BİR ARENA"
"Beşiktaş taraftarının olduğu her yer keyifli ve heyecan verici oluyor. Beşiktaş taraftarı her zaman takımını destekler. Onlara teşekkür ediyorum. Şampiyonlar Ligi çok farklı bir arena. Biz de buna göre transferlerimizi yaptık. Maalesef bu akşam çok eksiğimiz olacak. Onların yerlerine oynayacak genç oyuncularımıza da güveniyoruz. Şampiyonlar Ligi ayrı bir kulvar. Bütün takımlar çok güçlü. Biz de Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız için transfer planlamasını özenli yaptık ama maalesef eksiklerimiz var. Belki de yaşanan sakatlıklar, genç arkadaşlarımızın fırsat bulmasına vesile olacak."

"SERGEN HOCA İLE İLİŞKİM FARKLI"

"Sergen Hoca ile teknik, taktik hiçbir şey konuşmam. Genelde espiri yaparız. Aramızda abi, kardeş ilişkisi var. İkimiz de çok espriliyiz. Birbirimize keyifli espriler yapıyoruz."

"SAKATLIKLAR DARBEYE BAĞLI"

"Sakatlıkların birçoğu darbeye bağlı oldu. İzlerken içim acıdı. Futbol sert bir youn olabilir ama herkesin birbirinin ekmeğine, sağlığına saygı duyması gerekiyor. Sakatlıkların nedeni ne hoca, ne saha, ne de antrenmanlar. Hepsi bir araya geliyor. Dortmund maçında inanılmaz efor sarf edildi. Bunun akabinde sakatlıkların fazla olduğunu gözlemledik. Sakatlıklar sadece saha zemininden kaynaklanmıyor. Sivasspor maçını da sahamızda oynayacağız."

"HAKEMLER HAKKINDA KONUŞACAĞIM"

"Yaşanan son hakem olaylarından dolayı rahatsızız. Milli maç arasından önce oynanacak maçların ardından görüşlerimi paylaşacağım. Bugünün konusu hakem değil. Maçlar bitince güzel bir yorum yapacağım. Bunun peşini bırakmayacağım. VAR odasında oturup da görmemek ayrı bir şey, saha içinde görmemek ayrı. Odanın içinde oturup 3 kez pozisyonu izleyip göremiyorsan adama sorarlar."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!