comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı ve Karius açıklaması

06 Mart 2021, Cumartesi 14:01
Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı ve Karius açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Divan Kurulu topantısında açıklamalarda bulundu. Çebi, hakem hatalarıyla ilgili "Hakemler tarafından şampiyonlukların çalındığını düşünüyoruz. Biz bunları Beşiktaş'a yakışır şekilde yönetmek zorundayız." dedi.

"KARIUS DAVASI DEVAM EDİYOR"
"Karius davası devam ediyor. Büyük kaleci diyorlardı, kiralık ücreti hariç 2,5 M€ maaş alıyordu. Şimdi Ersin kardeşim, onun aldığı paranın yüzde 10'nu almıyor. Karius pandemi döneminde buradan basıp kaçıyor ve bizi dava ediyor. Mücadelemize devam ediyoruz."

"TFF BAŞVURUMUZU REDDETTİ"

"Mesut Bakkal'ın hayat hikayesini anlattığı kitapta Beşiktaş ve Galatasaray ile ilgili konular hakkında TFF'ye başvuru yaptık ama maalesef reddedildi. Mühim olan, gönüllerde kayıtlara geçmesidir. Beşiktaş'ın hakkı yenmiştir. TFF davayı reddetti."

"YUMUŞAK BAŞLI DEĞİLİZ"

"Ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'ın şanlı tarihi ortada. Kulüpler Birliği Başkanlığı yapmak bir Beşiktaşlı olarak onurdur. Beşiktaş'ın sorunlarıyla diğer kulüplerin sorunları aynı. Hakemler tarafından şampiyonlukların çalındığını düşünüyoruz. Biz bunları Beşiktaş'a yakışır şekilde yönetmek zorundayız. Yumuşak başlı değiliz ama bunun şeklini biz belirleyeceğiz. Rakiplerimizin hakemler üzerinden yaratmak istedikleri algıyı görüyoruz. Türk hakemlerine güvenim sonsuzdur. Fakat bazı tartışmaların önüne geçmek için yabancı hakem konusunun da değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum."

"AHMET AĞAOĞLU İLE GÖRÜŞTÜM"

"Ben, 'taş üstünde taş bırakmam' dedikten sonra Sayın Trabzonspor Başkanı, 'Biz de omuz üstünde baş bırakmam mı diyelim. Burası savaş alanı değil' dedi. Kendisiyle görüştüm, 'Alanya sahasında muharebeyi yapan ben değildim, bunu siz yaptınız' dedim. O da, 'Ben böyle dile getirmek istemedim, herhalde bir yanlışlık olmuş' dedi."

"ABDULLAH AVCI İLE SULH YOLUYLA SORUNU ÇÖZMEK İSTİYORUM"

"Abdullah Avcı hocamızla yollarımızı ayırdık. Kendisine başarılar diliyoruz. Ekonomik olarak anlaşmazlığımız devam ediyor. Geçen hafta kendisine bu sorunu sulh yoluyla çözmek istediğimi ilettim. Kendisinden yanıt bekliyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"