comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması

22 Ekim 2019, Salı 12:54
Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kafa Radyo'da önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün ekonmik yapısından teknik direktör Abdullah Avcı ile ilgili düşüncelerine kadar birçok konuda Kafa Radyo'ya önemli açıklamalarda bulundu. 

"BİRLİK BERABERLİĞİN ÖNCELİKLE YUKARIDA SAĞLANMASI LAZIM"
"Son 7 sene içerisinde birlik beraberlik sağlanamadı. Gayret edilse de istenilen seviyeye getirilemedi. Birlik ve beraberliğin aşağıya kadar yansıması için yukarıda birlik olması gerekiyor." 

"BORÇLAR 3-5 AYDA BİTMEZ"

"Borçların kapatılması yıllar sürer. Bizim için borçları aşağıya doğru indirmek önemli. 3-5 ay içerisinde borcun durması mümkün değil. 2.5 sene sonra borçların azalmış duruma gelmesi için çalışmalarımız var. Başkan olarak katı olmamız gerekiyor. Boşuna harcanan paraları keseceğiz. TFF'nin vereceği futbol btçesine göre hareket edeceğiz. Dar bütçe içerisinde iyi futbolcu bulup bulmamak önemli. 300-500 bin euroya oyuncu bulup oynatabiliyor musunuz, mühim olan bu."

"OYLAMADA KAYBETTİM"

"Dün ilk defa bir oylamada kaybettim. Yönetim kurulumuzda oylamayla karar veriyoruz. Ben göreve gelmeden önce Gökhan Sarı ayrılmış. Nezaketen karşılamaya bile gelmemesi hoş olmadı. Ben kendisine 7 sene ikinci başkanlık yaptım. Bu tutum hiç hoş olmadı. Kamplara bölünmüş, hepsini halleceğiz."

"FİKRET ORMAN İLE OTURUP KONUŞURUZ"

"Seçildikten sonra aranmanın ne önemi var? Seçilmeden önce aranmayı tercih ederdim. Ben onun abisiydim, o da benim başkanımdı. Oturup konuşacağız. Fakat şu anda acil işlerimiz var. 5 gün içerisinde para bulmamız lazım."

"ABDULLAH AVCI AKILLI BİR ADAM"

"Abdullah Avcı'yı severim. Yeni bir düzen ve takımımız var. Takımın çoğu değişti. Abdullah Hoca'nın takımı uçuracağına inanıyorum. Kötü gidersek hoca da benim kadar akıllı bir adam. Kendisini yakar, Beşiktaş'ı yakmaz. Futbol direktörlüğünde de daha iyisini bulursam neden olmasın? Mevcut arkadaş iyiyse ve ondan iyisini bulamazsak görevine devam eder."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"