comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması

21 Ekim 2019, Pazartesi 00:18
Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, seçim sonrasında teknik direktör Abdullah Avcı hakkında "Hocamıza güveniyorum." açıklamasını yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, seçim sonrasında teknik direktör Abdullah Avcı hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"YENİ BİR DÖNEME GİRDİK"
Beşiktaş kulübü bugün yeni bir döneme, yeni bir ufka açılmıştır. Bir değişimin bugün başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş'ı her an yukarı taşımak olan bir süreç geçireceğiz. 

"HOCAMIZ ABDULLAH AVCI'YA GÜVENİYORUM"

Hocamız Abdullah Avcı'yı başarılı buluyorum. Ocak ayına kadar hocamızla hiç tartışmasız şekilde devam etmek istiyorum. Başaracağından hiç şüphem yok. Türk futbolunun bir değeridir. Onu yok kabul edemeyiz. Kendisinin de yapacağı değerlendirmeler olacaktır. Ona da hak hukuk tanımamız gerekiyor. Bir sorun olursa zaten hocamız gereğini yapabilecek değerde bir hocamız.  

Ahmet Nur Çebi'nin yönetim kurulu listesi


Asıl üyeler: Adnan Dalgakıran, Emre Kocadağ, Fatih Hakan Avşar, Ahmet Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan, Enis Ulusoy, Erdal Torunoğulları, Berkan Gocay

Yedek üyeler: Umut Şenol, Bilgihan Sürmen, Hakan Daltaban, Fırat Fidan, Ali Efe Bezci

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"