comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi yapılacak transferleri açıkladı

09 Ağustos 2022, Salı 19:56
Ahmet Nur Çebi yapılacak transferleri açıkladı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor'da transfer ve diğer konuılara dair soruları cevapladı ve "Kanat, stoper ve orta sahaya transfer yapacaklarını söyledi." 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor'a konuk oldu. 

"TRANSFERLER HENÜZ BİTMEDİ"
Transferler henüz bitmedi. Orta sahada eksiğimiz var. Josef de Souza'nın beklenmedik ameliyatı daha da gerekli hale getirdi. Kanatlarda bir futbolcuya ihtiyacımız var. Bir de meşhur stoper. Bu transferleri yapmayı planlıyoruz. 

"BAŞKA İSİMLER DE OLABİLİR"

Sivassporlu Kerem Atakan'a talip olduk. Görüşmelerimiz sürüyor. Nasıl bitecek bilemiyorum. Fassnacht var biliyorsunuz. Koray da gündemimizde. Başka yerliler de gündemimizde. 1 kanat, 1'i yerli iki orta saha, 1 stoper yerli. En az 4 transferle kapatmak istiyoruz. Başka isimler de olabilir. 

"YABANCI KURALI"

Zamanında ben şunları söyledim. Sahaya çıkan çocukların 11'i yabancı. Türk vatandaşı olarak baktığımda o takımın içerisinde Türk çocuklarının olmasını arzu ediyorum. Bunu zamanında söyledim. Ancak şu anda yaşadığım olayda bu kural, Türk futboluna zarar veriyor. O gün öyle, bugün böyle söylüyorsun başkan diyorlar. Bunu biz yapalım ama altyapı geliştirelim. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!