comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi noktayı koydu: 'Sergen Yalçın ve Dorukhan'

14 Temmuz 2020, Salı 16:38
Ahmet Nur Çebi noktayı koydu: 'Sergen Yalçın ve Dorukhan'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Lig Radyo canlı yayına katıldığı programda gündem, transfer, Bırakmam Seni Kampanyası, Sergen Yalçın ve gelecek hedefleri hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

"SERGEN HOCADAN ÇOK MUTLUYUM" 
Sergen hocanın kontratı devam ediyor. Çok da mutluyum kendisinden. Sergen hoca kalmak istediği sürece, huzurlu olduğu sürece, başarılı olduğu sürece Beşiktaş'la devam edecektir. Biz Sergen hoca ile beraber el ele güzel bir Beşiktaş ortaya koymaya çalışıyoruz. 

"SÖZLEŞMELER İÇİN SEZON SONU"

Futbolcularımızla sezon bittiğinde görüşeceğiz. Kendilerine Beşiktaş'ın durumunu izah ettim. Hepsiyle devam etmek istediğimi fakat mevcut şartlarda bunu yapmamız gerektiğini anlattık. Dolayısıyla sezon bittiğinde açıklamalarımız çerçevesinde hepsiyle konuşacağız. 

"DORUKHAN HAKKINI ALACAKTIR"

Dorukhan neden gündeme getiriliyor? “Dorukhan Toköz ile 1,5 yıllık sözleşmemiz var, neden bunlar gündeme getiriliyor anlamıyorum. Dorukhan Toköz hakkını alacaktır, gereğini yapacağız.”

BIRAKMAM SENİ KAMPANYASI HAKKINDA

Ahmet Nur Çebi, Bırakmam Seni kampanyasının TV yayını hakkında, "9-10 Ağustos gibi TV yayınımız olacak. Taraftarlarımızın daha çok katkı sağlamasını bekliyoruz. Piyango çekilişleri olacak. Bırakmam Seni tişörtleri satışa çıkacak." ifadelerini kullandı. 

"ÖNÜMÜZDEKİ SEZON MAAŞ BÜTÇESİ"

"25 milyon euro ideal rakam görünüyor. Ancak önümüzdeki 30-35 milyon euro görebiliriz. Çünkü elimizde olmayan sebepler var. Gitmek istemeyen, güzel kontratlı futbolcu kardeşlerim var. Bonservisini bıraksanız dahi gitmiyorlar. 3-5 4 milyon euro'yu bulan futbolcular var." 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!