comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi kimdir? Ahmet Nur Çebi serveti, şirketleri (Ahmet Nur Çebi ne iş yapıyor?)

20 Ekim 2019, Pazar 12:08
Ahmet Nur Çebi kimdir? Ahmet Nur Çebi serveti, şirketleri (Ahmet Nur Çebi ne iş yapıyor?)

Ahmet Nur Çebi kimdir, kaç yaşında gibi aramaları yapan futbolseverler için Ahmet Nur Çebi hakkında tüm bilgileri hazırladık.

Ahmet Nur Çebi kimdir, Ahmet Nur Çebi kaç yaşında? Ahmet Nur Çebi nereli, Ahmet Nur Çebi evli mi, Ahmet Nur Çebi çocukları var mı, Ahmet Nur Çebi serveti, Ahmet Nur Çebi şirketleri, Ahmet Nur Çebi ne iş yapıyor gibi aramaların yanıtlarını sizler için derledik. Beşiktaş'ta başkan adaylarından Ahmet Nur Çebi hakkında tüm bilgileri derledik.
 

Ahmet Nur Çebi kimdir, kaç yaşında? Ahmet Nur Çebi nereli?


1959 Trabzon doğumlu olan iş adamı Ahmet Nur Çebi, 2012 yılından beri Beşiktaş yönetiminde görev almaktaydı. Babadan sanayici olan Ahmet Nur Çebi, eğitimini Karabük'te gördükten sonra 1983'te İstanbul'da Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi'ni bitirdi.

Demir çelik, enerji, liman ve denizcilik alanlarında yönetim kurulu başkanlıkları yapan Ahmet Nur çebi, 1986 yılında Berna Çebi ile evlendi. Ahmet Nur Çebi bu evlikikten 3 çocuk sahibi oldu. Elgiz Nur, Mina Nur ve Yaşar Kaptan isimlerinde 3 çocuğu bulunan Ahmet Nur Çebi, 7 yıldır yönetiminde bulunduğu Beşiktaş'a başkan adayı oldu.
AHMET NUR ÇEBİ TWITTER 
 

Ahmet Nur Çebi serveti ve şirketi, Ahmet Nur Çebi ne iş yapıyor?


60 yaşındaki Ahmet Nur Çebi, denizcilik, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Kaptan Group şirketinin sahibidir. Ahmet Nur Çebi'nin sahibi olduğu şirketin yıllık cirosunun 700 milyon dolar seviyesinde olduğu belirtiliyor.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)