comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi: "En az 1, en fazla 3 transfer"

25 Ağustos 2021, Çarşamba 17:58
Ahmet Nur Çebi:

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme ve transfere dair basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Volvo Car Turkey partnerlik anlaşması kapsamında, Volvo marka elektrikli şarj edilebilir hibrid otomobillerin teslim töreni, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen özel bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 
"8+3 KURALI DEĞİŞMELİ"

8+3 yabancı kuralını doğru bulmuyorum. Allah teknik direktörlere yardım etsin. Kolay bir durum değil. Bu kuralın süratli bir şekilde değişmesi lazım. Şenol hoca ile de konuştuk bu konuyu. Belki maç başlarken ilk 11'lerde 8+3 kuralını uygulayabilirsiniz ama ikinci yarıdan itibaren hocaların eli serbest bırakılabilir. Bu kural teknik direktörleri de zorluyor çünkü.

"GEDSON FERNANDES ARTIK GÜNDEMİMİZDE" YOK"

Transfer sorularını yanıtlayan Ahmet Nur Çebi, Gedson Fernandes ile ilgili gelen soruya, "Gedson Fernandes ile bir süre ilgilendik. Bir dönem almaya niyetlendik ama şu anda böyle bir isteğimiz kalmadı. Takımımızda o bölgede oynayan oyuncularımız var." dedi. 

"N'SAKALA'NIN SAĞLIK DURUMU"

"N'Sakala bizim çok sevdiğimiz bir futbolcu. Maçta öyle görünce bir anda çok üzüldük gerçekten. Ancak sağlığı şu anda iyi. Raporunu aldık. Umarız milli takım arasından sonra tekrar formasını giyecektir.""

"KAAN AYHAN VE UMUT MERAŞ TRANSFERİ"

Yerli futbolcuların ihtiyaç olması nedeniyle bizi birkaç transfer daha yapmaya zorlayabilir. 1-3 transfer yapma planı içindeyiz ama zaman gösterecek. Tercihimiz, transferleri UEFA listesi öncesinde yapabilmek. Kaan Ayhan ve Umut Meraş transferi için isteğimiz sürüyor. Birini alabilmemiz bile başarı. Onlarla gurur duyuyorum. Ülkemizi çok iyi temsil ediyorlar yurt dışında. Ancak dediğim gibi iyi oyuncuları kolay kolay bırakmıyorlar. Transfer etmek için uğraşıyoruz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!