comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi açıkladı: "Yeni sezonda transfer..."

13 Haziran 2020, Cumartesi 18:41
Ahmet Nur Çebi açıkladı:

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, beIN Sports'un konuğu oldu. 

Ahmet Nur Çebi, "Bırakmam Seni Kampanyası", transfer gündemi ve kadro maliyeti hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 
"1903 LİRA FURYASI BAŞLADI"

1903 lira furyası başlamış banka hesaplarına gelenlerde. 1903 lira biliyorsunuz 1903'ten geliyor. 1 milyon 903 bin lira falan tercih etmeye başladım. İlk günler adet ve sayıya çok önem verdiğimi söyledim ama para da önemliymiş. İkisi beraber getirirsek çok iyi olacak. 

160 BİN MESAJ GELMİŞ"

"2.5-3 ay gibi bir gecikmeyle, dün başlamış olduk. Hayırlısı olsun. Taraftarımıza, Beşiktaş camiasına güveniyoruz. Gerekli desteği vereceğine adımız gibi eminiz. Dün de çok iyi gitmiş. Yaklaşık 160 bin mesaj gelmiş." 

"ÖZÜMÜZDEN UZAKLAŞIRSAK KAMPANYANIN ANLAMI KALMAZ"

Güzel günler gelecek. Beşiktaş uçacak. Ancak özümüzden uzaklaşırsak, bağış kampanyasını da kaybetmiş oluruz ve bu kampanyanın anlamı ortadan kalkar.Beşiktaş'ın gelir ve giderlerine her türlü transferleri kovalayacağız ama iyisini, gencini. Kulübümüzü gelir sağlayacak oyuncuları bulmamız lazım. Uçağa bin, fotoğrafı ver, 5 milyona oyuncu getir, sonuç bu. Maalesef o beklentide olanlara olumlu yanıt veremeyeceğim."

"CENK TOSUN'A KAPIMIZ AÇIK"

Cenk Tosun ile geçen konuştuk. Çok yaklaşmadan geri gel dedim. Gülmeye başladı. Cenk tabi bizim çocuğumuz. Tabi ki gelsin. Kapımız açık. Niye olmasın? Zevkle. Tabi ama bizdeki parayı kabul edecek. 

"KADRO MALİYETİ YARI YARIYA DÜŞECEK"

Bir önceki sezonun yarısı kadarını hedefliyoruz. 60 ise 30. Maliyet düşüecek. Genç, bonservissiz, bizde ucuz oynayıp gittiği yerde pahalı oynayacak futbolcular tercih edeceğiz. Bunu da scout ekibimiz gerçekleştirecek. Hocamız gerçekleştirecek.  

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!