comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi açıkladı! Sergen Yalçın, Cenk Tosun

12 Kasım 2020, Perşembe 12:57
Ahmet Nur Çebi açıkladı! Sergen Yalçın, Cenk Tosun

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konulara ilişkin beIN Sports Haber'de açıklamalarda bulundu. Çebi'nin açıklamalarından öne çıkanları derledik.

"SERGEN HOCA İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ"
"Biz Sergen hoca ile yola devam ediyoruz. Bunlar kasıtlı çıkarılan haberler. Beşiktaş'a zarar vermek için yapıyorlar. Bunlara itibar etmesinler. Biz hocamızla birlikte yolumuza devam ediyoruz. İnişler çıkışlar olacaktır ama Beşiktaş taraftarı rahat olsun. İkimizin de amacı aynı. Beşiktaş başarılı olsun diye çalışıyoruz. Bu amacımız devam ettiği sürece hocamızla birlikte yürümeye devam edeceğiz."

"BEŞİKTAŞ'IN HEDEFİ ŞAMPİYONLUK"

"Neden daha iyi olamıyoruz diye düşünüyoruz. Geçen sene geldiğimizde de futbol takımı bu seviyelerdeydi. Adık ve Sergen Hocamızla birlikte yükseldik. Benim takımdan umudum son derece yüksek. Camiamızın ve taraftarlarımızın da bundan emin olmasını istiyorum. Beşiktaş'ın hedefi şampiyonluktur. Bizim davamız şampiyonluğu kovalamak. Hocamın da hedefi bu. Hedeften şaşmamızı gerektiren bir şey söz konusu olamaz."

"TRANSFERLERİ BİRLİKTE YAPIYORUZ"

"Transferleri biz birlikte yaptık. Hoca ve yöneticilerin içinde olmadığı bir transfer süreci yaşamadık. Hocalarımızın istediği oyuncuların bazılarını alamamış olabiliriz ama aldığımız tüm oyuncuları hocamızın önüne koyduk. Hocamızın istemediği hiçbir transferi yapmadık. İyisi de bizim, kötüsü de bizim. Transferi beraber yaptık."

"CENK TOSUN'U İSTİYORUM"

"Canım cennet istiyor ama günahlarım bırakmıyor. Elbette iyi futbolcular almak isteriz ama amacımız takımı gençleştirmek ve ekonomik olarak bütçeyi düşürmek. Bizim gerçeklerimiz bunlar. Eksik transferlerimiz oldu. Bir forvet istiyorum. Böyle bir eksiğimiz var. Limitlerimiz uygun olduğu şartlarda bunu gerçekleştirmek kafamızda var. Cenk'in ismi de geçiyor ama şu anda Everton'a oynuyor. Beşiktaş'ta top oynama şansı olursa bunu denemek isterim. İstediğim bir futbolcu. Kaleci konusunda da genç kalecilerimize şans vermeye devam etmek istiyorum. Hocamızın da bu konuda böyle düşündüğünü biliyorum. Bundan vazgeçmeyi düşünmüyoruz."

"ABDULLAH HOCA'YA KIZGIN VEYA KIRGIN DEĞİLİM"

"Abdullah Hoca'ya kızgın olmam söz konusu olamaz. Kırgın olmak da haddim değil. Vida'nın koronavirüs testi pozitif çıktı. Neredeyse bizim defansın tamamı yok oldu. Bu iş nasıl devam edecek bilmiyorum. Bir pandemi dönemdeyiz. Sosyal medyada 'vizyonu yok' diyorlar. Hiç merak etmesin benim vizyonum var. Covid'den dolayı şehri terk edenler, gittikleri köylerden "vizyonu yok" mesajı atıyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Beşiktaş'ın iyiye gittiğini görecekler. Bunu camiaya taahhüt olarak veriyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!