comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi açıkladı! "Mensah ve Balotelli"

13 Ağustos 2020, Perşembe 11:42
Ahmet Nur Çebi açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transferle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken sıcak gelişmeler de yaşanıyor. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transferde adı geçen futbolcularla ilgili kısa bir açıklama yaptı.
 

Beşiktaş Haberleri: Mensah ve Balotelli, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın ölüm yıldönümünde kabrini ziyaret eden Başkan Ahmet Nur Çebi, burada gazetecilerin de sorularını yanıtladı. Transfer çalışmaları hakkında konuşan Çebi, "Bu sene salgın nedeniyle normal geçmiyor. Temmuz'un sonunda biten bir ligimiz var. Gidecek ve gelecekler hakkında yeni konuşmaya başladık. Acele iş yapmak istemiyoruz. Ekonomik ve sportif olarak en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sergen Hocamız da 7-8 futbolcu almamız gerektiğini söyledi. Gitmesini istediğimiz oyuncularla ön görüşmeler yaptıktan sonra transferde yol haritamız belli olacak. N'Sakala hariç şu anda imza atılacak oyuncular netleşmiş değil." dedi.

"BALOTELLİ'Yİ HOCAMIZ DÜŞÜNMÜYOR"
Mensah ve Balotelli hakkında konuşan Ahmet Nur Çebi, "Mensah gündemimizde olan futbolculardan biri ama sadece ona kitlenmiş değiliz. Başka alternatiflerimiz de var. Balotelli'yi Sergen Hocamız düşünmüyor. Yöneticiler futbolcularla önden görüşüp fikir alırlar ama sonuç olarak hocamızın istediği futbolcuları takımımıza katmaya çalışacağız. Ekonomiden de taviz vermeyeceğimizi bildirmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"