comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi açıkladı! Cenk Tosun transferi

30 Ocak 2021, Cumartesi 12:44
Ahmet Nur Çebi açıkladı! Cenk Tosun transferi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konulara ve transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Milliyet Gazetesi'ne konuşan Çebi, Cenk Tosun transferiyle ilgili son durumu anlattı.

"LİMİTLERİ ZORLAYAN TRANSFERE İZİN VERMEM"
"Ben bu göreve gelirken, Beşiktaş'ın geleceğini yakından ilgilendiren maddi konular konusunda taviz vermeyeceğimi ve bunun için canımın yanmasını bile göze aldığımı söylemiştim. Yine söylüyorum, transferde limitlerimizi zorlayan hiçbir girişime izin vermem."

"ÖDEMELERİ AKSATMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL"

"Sergen Yalçın hocamız çok başarılı. Takımın havası çok iyi. Forma dağıtma konusunda çok adaletli. O nasıl forma adaleti sağlıyorsa ben de ödemeler konusunda adalet sağlamaya çalışıyorum. Bir transfer yüzünden takım içerisindeki ödemeleri aksatmamız mümkün değil. Bunu göze alamam. Ödemeler konusunda sıkıntı olmayınca oyuncularımız ve doğal olarak da tüm ekip mutlu. Hulk veya Cenk Tosun, maddi şartlarımızı zorlamıyorsa olur. Hulk transferi, bizim istediğimiz rakamlara gelinmediği için bitmedi. Kaldı ki, göndermemiz gereken oyuncular var. Ben ekonomik olarak Beşiktaş'ın geleceğini riske sokamam. Taraftarımıza her zaman söylüyorum. Bize ve hocamıza inansınlar. Bizlere güvensinler ayrıca her zaman kenetlenmiş bir vaziyette kalalım. İsimler önemli değil. Önemli olan Beşiktaş. Bu böyle bilinmeli."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"