comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi açıkladı! "Aboubakar'ın sözleşmesi"

22 Ekim 2020, Perşembe 15:10
Ahmet Nur Çebi açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Posta Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Çebi, Aboubakar'ın sözleşmesinde yer alan sakatlık madesiyle ilgili konuştu.

"ABOUBAKAR SAKATLANIRSA CEZA ÖDEYECEK"
"Aboubakar'a maç başı 20 bin euro ödeyeceğimizi fakat sakatlanırsa 40 bin euro ceza yazacağımızı söyledik. Şaşırdı, itiraz etti ama kabul etti. Çocuk enteresan, kuantum fiziği okumuş."

"BAŞARI İÇİN YOLA ÇIKTIK"

"Lambaları yanmayan karanlık odalar, CEO'su ortalarda görünmeyen, hiçbir evrakın bulunmadığı boş dolaplar ve bir sekreter ile kulübü teslim aldım. 18 milyon euro tasarruf ettik. 8 milyon euroya kurduğumuz takımla başarı için yola çıktık. Konya'dan 4 yedik. Gençlerbirliği'ne sahamızda kaybettik. Hiç hoş değil. Ama takımımıza güveniyorum. Sergen Hoca'nın istediği transferleri yaptık."

"LJAJIC DÜZELMEZSE KENDİSİ BİLİR"

Ljajic'in toparlanması lazım. İyi yaşamadığı kulağıma geliyor. Düzelmezse kendisi bilir. Ocak ayında bir transfer daha yapacağız. Borçları TL'ye çevirip rahatladık. Faiz hala belimizi büküyor ama önemli mesafe aldık. Bırakmam seni kampanyası ile biraz nefeslendik."

"UEFA VE TFF'DEN OLUMLU CEVAP ALAMADIK"

"UEFA'ya her 3 ayda bir verdiğimiz temiz kapıtlarının 6 ay ertelenmesini istedik, olmadı. Tribünde seyirci yok, kombine yok. Kimse ne yiyorsun, ne içiyorsun demiyor. Futbolcu ödemeleri için UEFA ve TFF'ye yazdığımız yazılara ne yazık ki olumlu cevap alamadık."

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)