comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi: '5-1'e rağmen daha iyi oynamalıydık'

21 Haziran 2020, Pazar 01:14
Ahmet Nur Çebi: '5-1'e rağmen daha iyi oynamalıydık'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 5-1 kazandıkları Denizlispor maçının ardından oyun anlamında istediğini alamadığını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Denizlispor karşısında 5-1 kazandıkları maçın ardından A Spor'a yaptığı açıklamada farklı galibiyete rağmen oyun zevkinin daha iyi olması gerektiğini söyledi. 

"DAHA İYİ BİR OYUN BEKLİYORDUM"
Yani elimizdeki takımla çok daha iyi bir oyun bekliyordum. Çok gollü ve bizi rahatlatan bir maç oynadığımız doğru, biraz daha oyun zevki yüksek maç olmasını temenni ederdim. Beşiktaş bunu becerebilecek bir takım olacaktır her zaman. Biz seneye de altyapıdan scout ekibimizin bulduğu gençler ve kreatif yabancılardan kurulu bir ekiple şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturacağımızı söylüyorum." 

"TAKTİK VE TEKNİK OLARAK FUTBOLCULARINIZ DAHA GÜÇLÜ DURDUĞU, ATAK YAPTIĞI BİR DÜZEN DAHA İYİ OLURDU"

Ahmet Nur Çebi, ""Takım aslında fena da oynamadı. 5 gollü bir maçta neden memnuniyetsizlik?" sorusuna, "Bilemiyorum belki taraftar yok, seyirci yok. İstediğimi alamadım. Daha iyi olması lazımdı. Çok daha rahat maç oynamamız gerekiyordu. . Gol atmanız önemli değil.  Sahada taktik ve teknik olarak futbolcularınızın daha güçlü olduğu, atak yaptığı bir düzen olsa iyi olurdu. 3. golden sonra Denizlispor'un demotive olmasından kaynaklanan bir üstünlüğümüz oldu. Futbol adamı değilim ama seyirci olarak böyle yorumlamak istiyorum." 

"ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAK BİR KADRO YAPACAĞIZ"

Biz seneye aynı şekilde değişik bir kadro yapmayı düşünüyoruz. Scout ekibimizin bulduğu gençlerden ve kreatif yabancılardan kurulu bir kadro kurmayı planlıyoruz. Bu kadronun şampiyonluğa oynayacağını buradan söylemek istiyorum. Ayrıca taraftarlarımızdan bağış kampanyamıza da destek olmalarını istiyoruz."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!