comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Çakar'dan Oğuzhan Özyakup iddiası

28 Ağustos 2017, Pazartesi 15:17
Ahmet Çakar'dan Oğuzhan Özyakup iddiası

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Oğuzhan Özyakup'un yeniden Milli Takım kadrosuna davet edilmesiyle ilgili paylaşım yaptı.

FutbolArena - Milli Takım'da Oğuzhan Özyakup krizi sonuca bağlandı! Mircea Lucescu'nun açıkladığı ilk aday kadroda yer almayan genç futbolcu bugün ani bir kararla kadroya davet edildi. Oğuzhan Özyakup'un kadroya çağırılmasının ardından tartışmalar devam ederken Ahmet Çakar'dan da konuyla ilgili bir paylaşım geldi.
 

Ahmet Çakar'dan Oğuzhan Özyakup için Arda Turan iddiası


Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Arda Turan'ı ima ederek, "Oğuzhan'ın Milli Takıma alınmama sebebi, milli bir futbolcunun Lucescu'ya Oğuzhan alınmazsa geri dönerim şartından kaynaklanıyor." iddiasını ortaya attı. 

Ahmet Çakar'ın bu iddiasının ardından stüdyoda bir anda büyük tartışma yaşandı. Çakar, Arda ismini kullanmamasına rağmen yorumcular onu işaret ettiği için Çakar'a tepki gösterdi. Devamında ise Ertem Şener, "Eğer böyle bir şey varsa ben adımı değiştiririm. Kesinlikle yok, bunlar yalan." diye konuştu. 
Söz konusu iddiada Arda Turan'ın, Fatih Terim'le kavgalı olduğu dönemde Oğuzhan'ın Terim'in yanında saf tuttuğunun bu sebeple Arda'nın o günden bu yana Oğuzhan'a tavırlı olduğu kaydedildi. 

AHMET ÇAKAR: "ESKİ HAKEM ISIRDI"

Oğuzhan Özyakup'un yeniden kadroya alınmasının ardından paylaşım yapan Ahmet Çakar, "Eski hakem (ben) ısırdı, Lucescu Oğuzhan'ı seve seve Milli Takıma aldı" dedi.

 

 


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)