comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Çakar'dan Beşiktaş - Konyaspor maçı Pepe sözleri: "Allah korusun..."

09 Ağustos 2017, Çarşamba 23:08
Ahmet Çakar'dan Beşiktaş - Konyaspor maçı Pepe sözleri:

Ahmet Çakar futbolda gündemi değerlendirdi. Beşiktaş - Konyaspor maçında yaşanan olaylar, Fatih Terim'in milli takımdan gönderilmesi ve Tudor'a dair Çakar, önemli ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Beşiktaş - Konyaspor maçında yaşanan olaylar, Fatih Terim'in milli takımdan gönderilmesi ve Galatasaray'da Tudor'un durumu. Ahmet Çakar gündeme ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. BIP uygulamasında 10 numara Muhabbet programına konuk olan Ahmet Çakar, gündemle alakalı son derece önemli değerlendirmelerde bulundu. 

"ALLAH KORUSUN PEPE'YE SOKTU ÇIKARTTI BIÇAĞI"
Süper kupada yaşananlar Federasyonu'nun federasyon olmadığını ortaya koydu. Samsun'da maç oynatılır mı? Zemin zemin değil. Kar kış yok ama ayağı sokuyorsun çimler kalkıyor. Madem olimpiyat yapılacak, günlerce süren bir organizasyon var oraya futbol finali vermeyeceksin o zaman. Ayrıca nasıl bir güvenlik zafiyeti. Samsun polisi, Samsun emniyeti, Samsun özel güvenliği. Yani Samsun Stadı'nı kontrol altına alamamışlar. İçeri kelebek attılar!. Gol atılıyor, birden içeriye adam atlıyor. Meşaleler stadı yakacak neredeyse. Seyirci gidiyor özel güvenliği dövüyor. Böyle bir rezillik olur mu ? Böyle bir şey olur mu?  daha beteri olabilirdi. Faciadan dönüldü. 10 Bin kişiden 5 tanesi gidip Pepe'ye dalsalar ne olurdu ? Allah korusun, adam Pepe'ye soktu çıkarttı bıçağı, hadi ayıkla pirincin taşını. Tüm dünyaya rezil olurduk.""KARTON İMPARATOR"

"Türkiye Futbol Direktörü veya bana göre Karton İmparator ve avanesi mekan basmış karakolluk olmuştur. Türlü rezillikler yaşanmış, edepsizlikler yaşanmış. Bu ifade bana ait değil, edepsizlik ifadesi Fatih Terim'e bir ifadedir. Arkasından Fatih Terim TFF'den kovulmuştur. Dolayısıyla 2017-2018 önümüzdeki hafta başlayacak sezonun adı net bir şekilde Kebapçı Selahattin Aydoğdu Sezonu'dur!.."

"TUDOR'U TEKME TOKAT KOVACAKLAR"

Fatih Terim'in ayrılığı şimdi domino etkisi yaratır. Birinci domino taşı düşer, o taş öteki taşı düşürür. Şimdi Terim kovuldu. Lucescu geldi. Belki daha iyi olacak milli takım için belki daha kötü olacak, göreceğiz. Galatasaray'ın başındaki Tudor ilk yan bastığında Tudor'u tekme tokat kovacaklar. Galatasaray'dan yürü diyecekler. İk uçak ile gönderecekler. İstanbul-Zagreb TK 327!... bileti hazır. Terim'in şimdi bir atımlık kredisi kaldı. Galatasaray 2-3 maç biraz kötü gitsin, Tudor'un zaten kaynamış suyu.  Artık patlamak üzere. Çünkü Fatih Terim aportta bekliyor. Galatasaray yöneticileri de aportta bekliyor. Aslında 20 milyon Galatasaray taraftarı da aportta bekliyor.  Bak hiçbir dönemde hiçbir antrenör için bir kulüp, bir kulüp için bir antrenör ve taraftar için bir antrenör bu kadar elzem olmamıştır."


 

Galatasaray'a Fatih Terim geliyor mu?


Sarı Kırmızılı taraftarların merak ettiği bir diğer konu ise Fatih Terim olurken, Dursun Özbek'in bu soruya verdiği cevap ise bir hayli dikkat çekiciydi. Özbek, "Fatih Terim çok iyi bir Galatasaraylı. Geçmişte Türk futbolu ve Galatasaray'a hizmetler vermiş birisi. Bundan sonra da Galatasaray ne zaman ihtiyaç duyarsa bu camiaya hizmet vermeye hazır olduğunu kendisi söylüyor. Ancak bu dönemde bizim antrenörümüz Tudor." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)