comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Çakar: "Bülent Yıldırım Galatasaray'ın kazanmasını istiyordu"

05 Mayıs 2019, Pazar 23:17
Ahmet Çakar:

Ahmet Çakar, Galatasaray - Beşiktaş derbisinin hakemi Bülent Yıldırım'ı sert şekilde eleştirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 31. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Ahmet Çakar, Beşiktaş cephesinin tepki gösterdiği hakem Bülent Yıldırım hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Ahmet Çakar Galatasaray 2-0 Beşiktaş maçı yorumları Beyaz TV


"BÜLENT YILDIRIM GALATASARAY'IN KAZANMASINI İSTİYORDU"

Galatasaray hakem sayesinde kazandı dersek onların performansına haksızlık etmiş oluruz. Bülent Yıldırım skoru tayin etti diyemem. Sinan Engin'in söylediklerinin altına da imzamı atarım. Şunu da ekliyorum; sıkıntı şu. Bülent Yıldırım kötü insan. Bülent Yıldırım Galatasaray'ın kazanmasını istiyordu. Yanlış penaltı, yanlış gol mü? Hayır. O kadar çok açık verdi ki... Verilen kartlar, Necip'in pozisyonunda Beşiktaş gol pozisyonuna girerken kesilen Sataklar. Luyindama'nın rakibine dirseği. En az sarı kart. Lens'e manasız sarı kart. Caner'e manasız sarı kart. 
"TAÇ POZİSYONU"

Taç pozisyonunda Caner'e çarptı mı çarpmadı mı asla bunu tartışmam. Gördüğüm kadarıyla çarpmamış ama problem değil. 70 metre mesafe var. Sen Beşiktaş olarak uyumayacaksın orada. Ancak o dakikaya kadar takdir haklarını Galatasaray lehine kullandı.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.