comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Akcan: "Beşiktaş'ın Leipzig karşısında ciddi şansı var

26 Eylül 2017, Salı 13:14
Ahmet Akcan:

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde RB Leipzig ile oynayacağı maçın saatini beklemeye koyulurken teknik direktör ve futbol yorumcusu Ahmet Akcan, FutbolArena'ya maç ile ilgili konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'ndeki grubunda ikinci maçında Alman ekibi RB Leipzig'i evinde konuk edecek. Siyah-Beyazlılar, bu maçı da kazanıp grupta daha da iddialı olmak istiyor.

Teknik direktör ve futbol yorumcusu Ahmet Akcan, FutbolArena'ya Beşiktaş - RB Leipzig maçını yorumladı.
 

Beşiktaş - RB Leipzig maçı nasıl biter?


Beşiktaş'ın Fenerbahçe karşılaşmasında gergin bir ortama girdiğini belirten Akcan, bu gerginliğin RB Leipzig maçına yansımamasının çok önemli olduğunu belirtti. 
Porto maçındaki futbolun oynanması halinde Beşiktaş'ın ciddi bir şansı olduğunu belirten Ahmet Akcan, "Rakip RP Leipzig, Almanya'da ileriye dönük genç oyunculardan oluşan bir kadro kurdular. Kanatlardan hızlı oynuyorlar. Beşiktaş zorlayacak bir rakip. 4-4-2 oynuyorlar. Siyah-Beyazlılar rakibin deneyimsizliğini avantaja çevirmeli. Seyirci desteği çok önemli. Beşiktaş derbideki gerginlikleri bir kenara koyup eskisi gibi futbolunu oynamalı. Porto maçındaki oyun kalitesinin sahaya yansıtılması halinde Beşiktaş'ın çok ciddi şansı olur. Almanlar da bu maça iyi hazırlandı. Beşiktaş açısından zor bir maç olacak" diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)