comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Advocaat'tan Oğuzhan sözleri: 'Rakipler için can sıkıcı"

31 Ocak 2020, Cuma 19:17
Advocaat'tan Oğuzhan sözleri: 'Rakipler için can sıkıcı

Feyenoord Teknik Direktörü Dick Advocaat, Oğuzhan transferi hakkında basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup için Advocaat, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

Advocaat, Oğuzhan'ın Feyenoord'un bu hafta Emmen ile oynayacağı maçın kadrosunda olacağını açıkladı ve takımın böyle bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu söyledi. 
"OĞUZHAN'A İHTİYACIM VARDI"

Oğuzhan'a ihtiyacım vardı çünkü orta sahada fazla alternatifimiz yoktu. Fenerbahçe'yi çalıştıırken Oğuzhan'ı izlemiştim.""YARATICI VE CAN SIKICI BİR OYUNCU ARIYORDUM"

Yaratıcı ve can sıkıcı bir oyuncu arıyordum. Hatta o maçta Oğuzhan ile Van Persie ciddi tartıştılar. Tünelde kavga etmişlerdi. Oğuzhan, Van Persie'yi neredeyse öldürmek istiyordu. Halbuki yakın arkadaşlar. Rakip takımlar için can sıkıcı olabilecek bir oyuncu arıyordum. İşte bu da Oğuzhan. 

Öte yandan Feyenoord Sportif Direktörü Frank Arnesen imza sonrası yaptığı açıklamada, "Ayrılıklar sonrasında orta sahada oyuncuya ihtiyacımız vardı. Oğuzhan'ı kadromuza kattık. Oğuzhan doğal olarak bize tecrübe katacak. Normalde onun gibi biri Feyenoord için uygun, olası bir transfer olmazdı ama bize gelmek istiyordu. Beşiktaş'a teşekkür ederiz." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)