comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adnan Dalgakıran açıkladı! "Böyle devam ederse lig oynanmaz"

31 Mart 2020, Salı 14:56
Adnan Dalgakıran açıkladı!

Beşiktaş İkinci Bakanı Adnan Dalgakıran, gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, NTV'ye yaptığı açıklamalarda takım bütçesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ülkede devam eden koronavirüs salgını nedeniyle liglerin başlama tarihi hakkında konuşmanın yanlış olacağını belirten Dalgakıran, TFF ve UEFA'nın kararlarına uyacaklarını dile getirdi.

"DÜŞÜNCELERİMİZİ SÖYLEYECEĞİZ"
"Şu anda tam bir kaos yönetimi var. Belirsizlikler çok fazla. Bize göre ligin devam etmesi çok zor. UEFA ve TFF'nin alacağı kararlara uyacağız. Elbette yine düşüncelerimizi söyleyeceğiz."

"BÖYLE DEVAM EDERSE LİG OYNANMAZ" 

"Herkes sürecin nasıl ilerleyeceğini merak ediyor. Vaka sayıları her geçen gün artıyor. Bu hastalığın zirve yapacağı ve sonra düşeceği söyleniyor. Uzmanları her gün bizler de dinliyoruz. Ligin oynanmasıyla ilgili bir şey söylemek yanlış olur. Sadece ihtimaller üzerine plan yapılabilir. Bu iş böyle devam ederse lig oynanmaz."

"BÜTÇEMİZİ DÜŞÜRMEK ZORUNDAYDIK"

"Beşiktaş'ın bütçesini 56 milyon eurodan 35 milyon euroya düşürmek zorundaydık. Şimdi biraz daha ciddi tedbirler almak zorundayız. Beşiktaş'ın yaşayabilmesi için zorunlu olarak yapmamız gereken işler var. Önümüzdeki yıllarda futbolcu ücretleri de ciddi şekilde düşecek."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"