comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adnan Aybaba: ''Şenol Güneş adamlık dersi verdi''

01 Ağustos 2017, Salı 12:57
Adnan Aybaba: ''Şenol Güneş adamlık dersi verdi''

Adanan Aybaba son günlerde Milli Takım ve Beşiktaş arasında kalan Şenol Güneş hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena - Adnan Aybaba, son günlerde yaşanan Şenol Güneş, Türkiye Milli Takımı ve Beşiktaş arasında yaşanan teknik direktörlük krizini FutbolArena'ya yorumladı.

Gazeteci Adnan Aybaba, Milli Takım ve Beşiktaş arasında kalan Şenol Güneş'in adamlık dersi verdiğini söyledi. FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulunan Adnan Aybaba şu ifadeleri kullandı;
''ŞENOL GÜNEŞ İNSANLIK DERSİ VERDİ''

''Türkiye'de yaklaşık 23-24 bin teknik direktör var. 10-15 tanede çok önemli teknik direktör var. Bazı teknik direktörler adamlık ve insanlık dersi veriyor. İşte bu dersleri örnek olarak çıkarmamız lazım mesela Şenol Güneş hoca. Bir söz var ve sözünü arkasında duruyor. Zaten erkek adam sözünün eridir, verdiği sözü tutar arkasında durur. İşte Şenol Güneş bunlardan bir tane örnek. Bu tip insanlar en azından kaldığı için mutlu oluyoruz''

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Beşiktaş'tan Şenol Güneş ve Milli Takım açıklaması;


"Öncelikle Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevi için başarılı hocamız Sayın Şenol Güneş'in adının geçmesinden tüm camiamızın onur duyduğunu bir kez daha dile getirmek isteriz. Milli Takım hepimizin Milli Takımı'dır. Milli Takımımız'ın başarısı hepimizin başarısıdır. 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Başkanımız Sayın Fikret Orman'ın bilgisi dahilinde hocamız Sayın Şenol Güneş'e Beşiktaş'taki görevi devam ederken, aynı zamanda Milli Takımımızı da yönetmesi için 4 maçlık bir teklif sunulmuştur. Bu teklifle ilgili hem Başkanımız hem de Teknik Direktörümüz ortak bir değerlendirme yaparak böyle bir çalışma modelinin hem hepimizin ortak gururu olan Milli Takımımıza hem de ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek olan Beşiktaşımıza katkı sağlamayacağı konusunda hemfikir olmuştur. Teknik Direktörümüz Sayın Şenol Güneş ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Yıldırım Demirören arasında bugün Başkanımız Sayın Fikret Orman'ın bilgisi dahilinde gerçekleşen nezaket ziyaretinde de bu ortak karar tekrar ifade edilmiş, bu onurlu görev için yapılan bu kıymetli teklife teşekkür edilmiştir.

Dolayısıyla tüm kamuoyunun haklı takdirini kazanmış başarılı hocamız Sayın Şenol Güneş, son iki sezondur olduğu gibi Beşiktaşımızın yeni başarıları için çalışmaya devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK"

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"