comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adis Jahovic, Beşiktaş'ın gündeminde

05 Ocak 2018, Cuma 12:56
Adis Jahovic, Beşiktaş'ın gündeminde

Göztepe yönetimi Beşiktaş'tan istediği futbolcuların transferinde mutlu sona ulaşamazken siyah beyazlı yönetimden Adis Jahovic takası önerisi geldi.

FutbolArena - Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, iki yıldır yardımcı antrenör olarak görev yaptığı Beşiktaş'tan bazı futbolcular konusunda yaptığı girişimlerden istediği sonuçları alamadığı öğrenildi.


Göztepe'den transfer çalışmaları 


Tuna, Siyah-beyazlı ekipte, eskiden beri tanıdığı bazı oyuncuları kadrosuna katabilmek için Antalya kampı sırasında bazı görüşmelerde gerçekleştirdi.

NECİP UYSAL'A İZİN YOK
Tamer Tuna'nın ısrarla istediği Necip Uysal konusunda Siyah-beyazlı yöneticilerin, “Şampiyonlar Lig'nde Necip'e ihtiyacımız olabilir” vetosuyla karşılaştı. Siyah-beyazlı yöneticilerin ‘eğer bir golcü alabilirsek Mustafa Pektemek'i size verebiliriz' demesine ise Tamer Tuna ilk etapta sıcak bakmadı. 


Beşiktaş'tan Adis Jahovic transferi isteği


Yerel Yeniasir gazetesinin haberine göre Antalya kampı sırasında Tamer Tuna'nın Beşiktaş ile görüşmeler yaparken Adis Jahovic de gündeme geldi. Beşiktaş'tan Orkan Çınar ve Aras Özbiliz'i talep eden Göztepe'den Beşiktaşlı yöneticilerin Jahovic'i istemesi üzerine pazarlıklar tıkandı. Göztepe Başkanı Mehmet Sepil ve Tamer Tuna'da Adis Jahovic'in gitmesine izin vermeyeceklerini dile getirdiler.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"