comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adil Gevrek açıkladı! Beşiktaş ve Gökhan Töre

01 Eylül 2020, Salı 10:59
Adil Gevrek açıkladı! Beşiktaş ve Gökhan Töre

Yeni MAlatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Gökhan Töre transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da Gökhan Töre'nin takımdan ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyordu. Kulüp başkanı Adil Gevrek, TFF Genel Kurulu öncesi beIN Sports'a özel açıklamalarda bulundu. Adil Gevrek, Gökhan Töre'nin Sergen Yalçın ile görüştüğünü ve Beşiktaş'a gitmek istediğini söyledi.
 

Transfer Haberleri: Beşiktaş, Gökhan Töre'yi transfer edecek mi?


beIN Sports'a açıklamalarda bulunan Adil Gevrek, "Gökhan Töre'yi alırken Malatya camiası kendisine kucak açtı. Gökhan da bize katkı sağladı. Bu karşılıklıdır. İyi futbol oynadı. Gökhan zaten çok iyi bir futbolcu. Ayrılmak istediğini söyledi, biz de ona saygı duyduk. Fakat bu ayrılığın bir bedelinin olması gerektiğini söyledik.

"BEŞİKTAŞ İLE GÖRÜŞMESİNE İZİN VERDİK"
Benim bildiğim kadarıyla Beşiktaş da bonservis ödeyemeyecek. Gökhan Töre kendisi bunu halledip gideceğini söylemiş. Sergen Hoca ile de görüşmüş. Geçtiğimiz gün izin de verdik gidip Beşiktaş ile konuştu. Biz kesinlikle bir bonservis bedeli istiyoruz. Bunu Beşiktaş mı öder, Gökhan mı öder bilemiyorum. Biz kesinlikle bir bedel istiyoruz. Bedel almadan hiçbir yere yollamayız." ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)