comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adem Ljajic, Beşiktaş'ta kalacak mı? Menajerinden açıklama

09 Mayıs 2020, Cumartesi 09:51
Adem Ljajic, Beşiktaş'ta kalacak mı? Menajerinden açıklama

Adem Ljajic'in menajeri Mirsad Türkcan, yıldız futbolcunun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta forma giyen Adem Ljajic, kariyerine siyah beyazlı kulüpte devam etmek istiyor. Fanatik Gazetesi'ne konuşan Adem Ljajic'in menajeri Mirsad Türkcan, oyuncunun geleceği için dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
 

Adem Ljajic, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Ayrılık haberlerine yanıt veren Türkcan, "Ljajic, Beşiktaş'ı çok seviyor. Beşiktaş taraftarının da onu çok sevdiğini biliyorum. İstanbul'da kendisine bir ev aldı. Bana neredeyse 100 defa söyledi! Beşiktaş'la 2 yıllık kontratı var ve burada kalmak istiyor." dedi.

"ADEM LJAJİC'İN HAREKETİ BEŞİKTAŞ'A DEĞİLDİ"
Ljajic'in Ankaragücü maçından sonra yaptığı harekete değinen Türkcan, "Adem Ljajic, Beşiktaş'ın şu andaki en iyi futbolcusu. Koronavirüs öncesinde ağır bir grip geçirdi ve bundan dolayı performansı olumsuz etkilendi. Ancak bu sorununu atlatmasının ardından çıktığı 2 maçta da iyi oynadı. O da sezon genelinde ortaya koyduğu performanstan memnun değildi. Ankaragücü'ne attığı golden sonra yaptığı hareket sebebiyle eleştirildi. Onunla ben de konuştum. Tepki hareketini Beşiktaş taraftarına karşı değil onun kalitesini Türkiye'de ve İtalya'da tartışanlara karşı yaptığını söyledi" diye konuştu.

LJAJİC MAAŞ İNDİRİMİ YAPACAK MI?
Ljajic'in gerekeni yapacağını vurgulayan Türkcan, "Adem, büyük bir karaktere sahip. Ödemeler konusunda kulübe hiçbir zaman zorluk çıkarmadı. Kulübün şartlarının ne kadar zor olduğunu biliyor. Son durumlarla alakalı olarak yönetimle henüz resmi olarak konuşmadık. Ancak bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum" ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"