comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Acun Ilıcalı'dan Sergen Yalçın'a cevap: 'Bizi destekleyin'

14 Eylül 2021, Salı 23:38
Acun Ilıcalı'dan Sergen Yalçın'a cevap: 'Bizi destekleyin'

Acun Ilıcalı, Dortmund maçının TV8'e alınması için çağrıda bulunan Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın'a yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi grup etabı ilk maçında Borussia Dortmund'u konuk edecek. Mücadelenin Exxen platformnda yayınlanacak olması nedeniyle Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya yapılan şifresiz kanal çağrısı olumsuz yanıt aldı.

"SERGEN YALÇIN ÇOK DEĞERLİ DOSTUM"
Haber Global'de Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına konuk olan Acun Ilıcalı, yakın arkadaşı Sergen Yalçın'a verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

"Sergen Yalçın çok değerli bir dostum. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi parası yayın haklarından geliyor. Bizim Şampiyonlar Ligi'ne verdiğimiz paralar zaten kulüplere gidiyor. Ben de karşı istekle geliyorum. Hayatımızın en büyük riskine girdik. Bizi destekleyin. Biz de kulüplere, Türk futboluna daha çok destek olalım. Ben bunu Beşiktaş'a yaparsam, Fenerbahçe ve Galatasaray'a da yapmam gerekir o zaman. 1 maçlık talep olabilir. 2. maçta ne yapacağım? Diğer maçta üye olmayacaklar mı? O zaman ben de bir istekte bulunayım, 10 gün önce üye olup maçı izlesinler. Kaç yıldır Şampiyonlar Ligi maçları bedava değil. Şimdi hadi Acun bedava yayınla diyorlar. Keşke elimde sihirli değnek olsa da herkesi mutlu edebilsem."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!