comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Acun Ilıcalı: "Beşiktaş'tan teklif gelirse kabul ederim!"

14 Haziran 2020, Pazar 00:50
Acun Ilıcalı:

Acun Ilıcalı canlı yayında Beşiktaş'ın yardım kampanyası ve Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Acun Ilıcalı, Beşiktaş'ın "Bırakmam Seni" yardım kampanyasıyla ilgili teklif gelmesi halinde maddi beklenti olmadan seve seve kabul edeceğini söyledi. 

Beyaz TV canlı yayına bağlanan Acun Ilıcalı Beşiktaş'ın yardım kampanyası dışında Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 
"BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELİRSE SEVE SEVE KABUL EDERİM"

Beşiktaş kulübünden bana teklif geldiği zaman seve seve kabul ederim dedim. Herhangi bir maddi bir ilişki olmadı. Burada iki konu var. Rahmetli babam Beşiktaşlıydı. Biliyorsunuz meslek kariyerime Beşiktaş muhabiri olarak başladım. Beşiktaş camiasında çok değer verdiğim insanlar var. Daha önce de söylemiştim. Futbola negatif enerjiyle bakan biri değilim. 
Futbolda her kulübün gelişmesini isterim. Bu kulüp hepimizin kulüpleri ayrıca. Galatasaray'dan da teklif gelse de kabul ederim. Ayrıca zaten çok hayır diyebilen bir insan değilim. 

"HAKEM HATALARI FENERBAHÇE'NİN RİTMİNİ BULDU"

Bu sene talihsizlik diyorum. Hakem camiasında art niyet olduğunu düşünen biri değilim. Hata payı var. Belki Fenerbahçe bu sezon gerçek anlamda tam ritm yakalamışken, özellikle Başakşehir maçı. Üst üste başına gelen hakem hataları oldu. Başka zaman dikkat edilmeyip, o maça denk gelen ince detaylar oldu. Bunları değerlendirdiğim zamanda zirvede olacak bir Fenerbahçe vardı. Ancak orada takım ritmini kaybetti. Tek kelimeyle yarıştan geri çekildi. Bence çok iyi sezon oluyordu. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!