comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Acun Ilıcalı: "Beşiktaş'a karşı sevgim sonsuz. Art niyet asla olamaz"

13 Nisan 2021, Salı 00:36
Acun Ilıcalı:

Acun Ilıcalı, BB Erzurumspor'un yardım gecesi hakkında önceki tarihin Beşiktaş maç öncesine ertelemeden dolayı denk geldiğini ve kesinlikle art niyet olmadığını söyledi.   

FutbolArena - BB Erzurumspor için düzenlenen yardım gecesinde Başkan Ömer Düzgün ve Acun Ilıcalı, bu gecenin Beşiktaş maçı öncesine denk gelmesi hakkında açıklama yaptı. 
Acun Ilıcalı, "Beşiktaşlı dostlarımızdan sitem geldi. %1 bile kötü niyet düşünülmesin diye tarihi tekrar öteledik. Ertelemeden dolayı denk gelmişti zaten ve ama kendini bilmez bir kişinin iftiraları da oldu. Benim Beşiktaş camiasına sevgim sonsuzdur dedi." 
Acun Ilıcalı, Konu şöyle. Temiz kalplerle elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışan birisiyim. Bu kadar masum niyetlerle yapılacak bir kampanya, Beşiktaş maçının öncesine denk gelince Beşiktaşlı dostlarımız sitem etti. Beşiktaş bizim için, benim için çok değerli kulüp. Galatasaray ve Trabzonspor öyle. Böyle sitem gelince insanın kafasında %1 bir şey kalmasın ve erteledik.  ifadelerini kullandı. 

BAŞKAN ÖMER DÜZGÜN: "ÜÇÜNCÜ TARİHİMİZ BU"

1 ay önce Acun bey ile konuştum. Böyle bir dayanışma gecesi yapalım dedim. Tarihini de belirlemiştik. O günkü şartlarda yapamadık. Tarihi öteledik. Üçüncü tarihimiz bu. İkinci tarih Beşiktaş maçı öncesiydi. Ancak maalesef ne diyelim, kendini bilmez kişilerin yapmış olduğu algı vardı. Hiçbir alakası yok. Beşiktaşımızı seviyoruz. Beşiktaş, Türkiye'nin güzide kulüplerindedir. Tarihi tekrar ötelemek zorunda kaldık. Dayanışma gecesi yapıyoruz sonuçta. Farklı şeyler söylemenin hiçbir anlamı yok. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"