comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aboubakar'dan sözleşme ve Hulk sorusuna yanıt

27 Ocak 2021, Çarşamba 12:01
Aboubakar'dan sözleşme ve Hulk sorusuna yanıt

Beşiktaş'ta Trabzonspor maçı hazırlıkları bugün başladı.

FutbolArena - Süper Lig'de Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta hazırlıklar başladı. Siyah beyazlılarda antrenman öncesi Vincent Aboubakar açıklamalarda bulundu.

"LİGE İYİ BAŞLAMADIK AMA İYİ ÇALIŞARAK BU SEVİYEYE GELDİK"
"İnsanın hayatta hedefleri olması lazım. Bizim de takım olarak hedeflerimiz var. Lige iyi başlamadık ama iyi çalışarak buralara geldik. Buralarda kalmak artık bizim elimizde."

"SAKATLIĞIMLA İLGİLİ KUŞKU DUYANLAR HAKLIYDI"

"Tartışma konusu olan sakatlığımdı. Sakatlıktan sonra uzun süre oynamamıştım. Kuşku duyanlar haklıydı. Fakat ben bunların hepsinin boşa çıkacağını çalışarak gösterdim. Haftada iki maça çıkıyorum ve performansım iyi. Arkadaşlarımın da katkılarıyla iyi bir seviyeye geldim, bu seviyede devam etmek istiyorum."

"HULK GELİRSE BENİM İÇİN SORUN YOK"

"Eğer kulüp bir oyuncu almaya karar verirse ve hoca da onu takıma entegre ederse herkesin buna uyması lazım. Benim için sorun yok."

"MENAJERİM KULÜPLE KONUŞACAKTIR"

"Ben burada oyuncu olarak karşınızdayım. Menajerim her şeyi kulüple konuşacaktır. Attığım gollerle ilgili konuşmak istemiyorum. Kafamda tek bir şey var, Beşiktaş'ın kazanması. Beşiktaş kazandığı sürece benim gol atıp atamamam önemli değil. Sergen Hoca takıma çok yardımcı oluyor. Takıma pozitif enerji veriyor. Sonuçlar da bunu gösteriyor."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"